cildinizin tedavisi için en iyi sonuçlari salyangoz bulundu

Cilt Farmakoloji Dernegi Dergisi’nin Ocak 2008 sayisinda yayinlanan bir rapor salyangoz serum rejeneratif özellikleri moleküler temeli onaylamistir. Ancak bu yeni bir kesif olmamistir, Bati Avrupalilar ve Güney Amerikalilarin Nesiller bu biyolojik madde ve olaganüstü onarici özellikleri hakkinda bilinen var.
Salyangoz salgilar hastaliklari ve cilt sorunlari bir dizi için arkaik çaglardan beri dogal bir cilt tedavi olarak kullanildigini serum. Neden, diye sorabilirsiniz? Ne salyangoz mukus bu kadar özel? Peki, çalismalara göre, dogal mukus madde salyangoz desarj oldugunu, bu UV radyasyon gibi dis unsurlari onlari korur ve onlar slither zorunda zorunda bile kaba yüzeyler. Bu konuda yakindan düsündügünüzde, doga akillica oldugunu biliyoruz.
Onlar sert ortamlara maruz kalan olarak salyangoz, bir yerden digerine seyahat ve genellikle degil, en uygun kosullarda. Hiç neden kendi cilt asla gözyaslari düsündünüz mü? iyi, ürettikleri dogal sivi yüzünden.
salyangoz salgisi rejeneratif özellikleri içerir
Atalarimiz bu biyolojik madde ayni zamanda insan cilt üzerinde ayni sekilde çalisir ve bu artik bilimsel arastirma pekistirilmistir biliyordu. Olan cilt bu tür kolajen, elastin, su tutma molekülleri, vb, kendi cilt koruma ve geri yükleme, organlar ve zarar verildiginde kabuk gibi insan derisi ile ayni yapisal bilesenler olusturan bu salyangozlar, tarafindan üretilen bu tam dogal bir madde, üzerinde ayni etkiye sahiptir cildimizi.
Bu organik madde içeren Dogal Cilt ürünler de, biyolojik bir gliko bilesik veya proteinler, peptidler, enzimler, ko-enzimler ve Phyllum yumusakçalar, sinif gastropod, tür Helix Aspersa Muller veya Crystomphallus aspersa toplanan oligoelementler bagli seker zinciri molekülleri var mütevazi yetistirilen bahçe salyangoz olarak da bilinir.
Bu Dogal Deri Ürünleri özellikle fotoyaslanma etkilenen erken yaslanmis deri veya deri tedavisinde mükemmel antiwrinkle ve cilt sikilastirici ürün oldugu kanitlanmistir. Ayrica, cilt bakimi bu tür bir radyo terapi ile deri kanseri tedavi etmek için bir sonucu olarak ortaya çikar cilde zarar tedavisinde etkili oldugu kanitlanmistir.
Dogal cilt bakim ürünleri cildinize olacagi gözle görülür sonuçlar
Birkaç hafta içinde cilt dokusu yumusak ve daha esnek olmaya baslar; devam kullanimi ile, cilt, daha esnek daha siki olacak ve yüz hatlarini tanimlanmis daha siki ve daha görünür; derin çizgiler daha az belirgin ve kusurlari görünür solup baslayacak, cilt rengi daha düzgün olacak; Cilt belirgin genç ve saglikli görünür.
Bu kümülatif sonuçlari elde etmek için 2 aylik bir süre için her gün sürekli olarak iki kez bu biyolojik madde içeren dogal cilt ürünleri bir gün kullanilmasi tavsiye edilir.
Organik malzemeler kullanarak cildinizi yeniden ve yeniden üretmek için ne daha iyi bir yol.