zaman ben kizim asinma ruj izin vermelisiniz

Kizlari bazen büyüdükçe onlarin gerçek yasindan daha yasli görünen en tehlikeleri anlamak olmayabilir. Ebeveynler muhtemelen için bakim ve günlük kisisel bakim bir parçasi olarak kiz çocuklarini egitmek için firsati bir daha elleri olan anne ile bilinmeyen tehlikelere, gelen çiçek kizlari güvenli tutmak savunma ön saflarda yer almaktadir. Babalar gibi görünen sira bazi babalar korkutmak için genç erkekler, anlam düsüncelerle tüm çok tanidik olabilir! Tek babalar bu yas bulmak ve karsi karsiya oldugu en sahne olsa da. Tanidik geliyor mu? , AU Olgun o, senin, Äúlittle kiz giymek ruj izin uygun AOS zaman, artik sans merak ediyor edilir olmasi (ya da olmayabilir!) Olabilir gibi.

– Tween kiz lipgloss giyen –
10 ile 12 yas arasi Tween kiz, zaten büyük olmak arzusu olabilir. Onlarin arkadaslari makyaj tam bir yüz asinma ve az giyimli giysiler giymek için izin verilebilir. Bu sizin için kabul edilebilir olmayabilir, ya da ne zaman, tamam AOS ve ne zaman, AOS degil kurallar olabilir.

Kizin önce açik dudak Balsam ve aromali açik dudak görünümü saglayan düsünün yas 13, büyümüs görünmesini gerçekten istekli ise. Ara izleyicilere içindir Popüler televizyon sovlari erkek öpüsme tabii ki romantik iliskiler ve,, içeren karmasik araziler var. En sevdikleri starlets kamera için eski görünmesini olusturan uyumu tam yüz ile mini etek üzerinde olabilir.

Çocugunuz için bu açiklayin.

Televizyon rastlamak etkiler sinirlandirilmasi ve onlar size izin veriyoruz programlarinda gördükleri hakkinda çocuklarla iyi iletisim perspektif yasa uygun elbise tutmaniza yardimci olabilir. Ayrica, endiseli ara yatistirmak için, açik rujlar ve Balsam bir süre için hile yapabilirsiniz.

– Genç kiz rujlar çalisiyor –
Bu makyaj ve göz alici ruj bir tam yüz giymek izin verilmemelidir neden zaten kadinlik ulasmis hissediyorum 17-13 yas arasi genç kizlar,, anlamak olmayabilir.

Bu, daha sözlü olmak ve akran baskisi içeri Iyi iletisim, tutarli bir kural ve çesitli konularda ve de yardimci olacaktir var endiseleri hakkinda açikça konusmaya basladi gibi bu konuda onlarla çatisma içine gelecek olasi AOS. Örnegin, Äúyou bundan sonra parlak ve pembe sen kadar, Aore 16 ve ruj ve koyu tonlari giyebilir. Kirmizi ne zaman, üniversite, AU de Aore.

Makyaj içine geçis genç kiz yardimci olmak için baska bir büyük yol nasil yas uygun giymek için onlara göstermektir. Oyna, makyaj var, Äúclasses, AU birlikte, o size kararlari nasil görebilirsiniz böylece makyaj satin aliyor zaman ile kizini alisveris alir. Bu sekilde, eglenceli, sessiz bir sekilde size iyi ve onlar için iyi oldugunu düsünüyorum onlarla paylasabilirsiniz.

13 yasinda basladiktan sonra et-tonlu renkler, isik oldukça pembe ya da hafif bir metalik isilti (isilti biraz!) Ile renkli dudak Balsam izin vermek. Tüm cilt tonlari uygun dogal dudak görünümü ve renk tonlari vardir. 16 yas sonrasi ruj kullanimini saglayan düsünün. Ruj renkleri, dogal yumusak ve hos tutulmalidir. Çok güçlü koyu renk veya renk sakinmak, onlar giymek bir kadin için zor ama tatli bir genç kiz özellikle korkunç bakabilirsiniz.

– Kiziniz için Cilt Bakimi –
Bir makyaj sayaci veya eczane gidin ve dogru ruj için yas her kizi tanitmak. Dogal görünümlü olan ruj renkleri seçin. Uygun cilt bakimi ve nasil bir nemlendirici olarak cilt için dogal ürünler uygulamak için ögretin. Shea yagi, zeytin yagi veya E vitamini yaglari yapilmis nemlendirici seçin. Nasil daha iyi bir güzellik rutin için temel olarak kendi cilt bakimi için kizlari göster.

Kizin cilt bakimi, pul pul dökülme, dogru nemlendirici ve tonlama, ve günes kremlerinin kullanimi hakim sonra, biraz ruj kullanimina izin baslar. Onu alisveris almak ya da okul veya baska bir kisisel basari iyi isaretler için özel ödül olarak bir eve getirmek isteyebilirsiniz. Bu ucuza yapilabilir ya da disari siçrama ve baslamak için pahali bir magaza markasi seçebilirler. Kizini o makyaj uygun kullanimi ile ilgili kurallari takip eger o ödüllendirilir ve iyi makyaj seçimler yapmak için güvenilir olacagini bildirin.

– Ne makyaj bir zorunluluktur olur? –
Ruj giyen hakkinda kararlilar kizlari diger kozmetik giymek isteyebilirsiniz.

Gençler makyaj tam yüz giymek icar onlari eski görünmesini saglayacaktir. Bir sivilce sorunu veya yüz izleri daha kaliteli cilt bakim ürünleri ve kapatici ürünler almanizda varsa. Kapatici akne izleri ve herhangi bir sivilce kadar kapsayabilir. Seffaf toz tüm cilt tonlari mevcuttur. Ruj, kapatici ve saydam toz on alti ve kim makyaj kullanarak dissuaded edilemez bitti eski kiz için büyük bir yasa uygun uzlasma vardir.

Olusturan ilgili kurallari hakkinda kararli olun. Uygun cilt bakimi önemini vurgulamak ve uygun yas görünümlü. Kendi benlik saygisi ve kendine kimlik olusturmaniza yardimci kizi ile faaliyetlerini tesvik edin. Sürekli TV’de görüntü bombardimani olurken onlar güzel duygu zordur. Nasil cilt bakimi ve kozmetik ürünleri minimum kullanimi ile dogru vurgu özellikleri için, dogal güzellikleri hakkinda onlarla konusun. Don, AOT eglenmek için unutmayin!

Onlar olgun olarak Anne-babalar kizlari için korku bir çok olabilir ama bir açik yürekli bir yaklasim ve net kurallar ile, sonuçta kizini ona çikarlarini kalbinde var ve umarim makyaj ve kadinligin bu yeni dünya ögrenme ve kesfetmek keyfine varacaksiniz anlayacaksiniz Yardim ve nazik rehberlik