yetiskin parantez türleri

Bir kez o parantez giymek zorunda sadece gençler, ama kozmetik dis hekimligi yükselisi bu yana, yetiskin artik çarpik disleri ile zarar gerekir. Onlar genç çocuk ile birlikte donatilmis parantez ve dis hekimi onlari sirketi tutabilirsiniz.

Ama düsünce nefret, bir parantez farkli, birkaç yil için kullanilabilir bir gülümseyen metal agiz vardir spor. Normal Sabit braketlerin dislerin verdigi ve çalisma 30 ay kadar sürer. Birkaç ay daha geceleri ancak o zaman, birkaç ay boyunca tüm gün giyilmelidir bir tutucu, daha sonra ayraç yerini alir. Yetiskin genç yaslarda daha uzun için tüm ihtiyaç olasiligi.

Dis veya açik çikarilabilir parantez arkasinda uygun dilli parantez, onlar açik olarak degil böylece bir dis renkli seramik parantez alabilirsiniz. Hepsi ikinci hariç her bes ila sekiz hafta ayarlanmasi gerekir. Bu dis hekimine daha az ziyaret gerektirir.

Geleneksel parantez yaygin olarak bulunmaktadir ve en az maliyet – altin kaplama oldugu bazi alabilirsiniz ama. Seramik parantez kadar metal olanlar gibi görünmüyor olabilir, ama özellikle kahve ya da sarap, kolayca rengini egilimindedir. Onlar metal olanlar daha rahat. Net veya çikarilabilir parantez iyi gelebilir, ama bunlari giyen ne zaman onlari terk etmek günaha var. Eger dis seklini degistirmek istiyorsaniz iyi degil. Lingual parantez daha pahali ve konusmaya engel olabilir, ama en azindan onlar görünmez.