vaserlipo vs geleneksel liposuction

VASER Lipo henüz liposuction islemi uygulanan dikkate hastalar için genel tercih olarak kabul edilir. Ayrica liposelection olarak bilinen, vücudun sekillendirme ve seçici hassasiyet ile istenmeyen vücut yag kaldirma gelismis bir yöntemdir.

Hafifçe form yeniden sekillendirmek için ultrason kullanarak, en son teknolojiyi kullanir, çünkü geleneksel liposuction sert yöntemlere tercih edilen bir alternatiftir. Önemli ölçüde liposuction geleneksel yöntemleri VASER Lipo ayiran VASER teknolojisi bu sinirler, kan damarlari ve diger doku bakir iken istenmeyen yag dokusu hedef için kullanilmak üzere izin vermesidir. Bu pürüzsüz sonuçlari ve hasta için hizli kurtarma saglar.

Tersine, geleneksel liposuction hasta için böyle hos bir deneyim degildir. Geleneksel liposuction doktor el hastanin vücudunun içinde islemek için olan bir metal boru kullanmaktadir. Bu genellikle büyük bir kanama anlasma, sislik ve doku çevresindeki yikimina yol açabilir. VASER Lipo ultrason teknolojisi kesin kullanimini gerektirir çünkü, ayni sorunlari sadece daha hizli, daha güvenli ve daha az invazif bir yöntem neden olusmaz.

Geleneksel liposuction ile en büyük sorunlardan biri islem sonrasi, kisinin hala gevsek bir cilde sahip olmasidir. Bu sadece uzak deri kesilerek çözülebilirdi. VASER Lipo ile, cilt dogal olarak daha heykel görünüm üretmek için islem sonrasi sikin.

VASER Lipo islemleri genel anestezi gerektirmez. Hiçbir cerrahi yok, riskleri büyük ölçüde düsürdü ve iyilesme süreleri büyük ölçüde artti böylece.

Vaser Lipo tedavi yag emülsiyon için, sadece çok vücuttan yag emme topaklar daha travmatik geleneksel bir yaklasim, daha uzak bir sivi olarak Emilen edilir. Bazen sivi yag küçük bir miktar vücuda geri emilir, ama kan testleri bu kan girmiyor göstermeleridir.

Geleneksel liposuction islemleri ile, hasta bandaj birkaç ay gerekebilir. VASER Lipo, insanlar birkaç gün içinde ise geri gidebilirsiniz. Birkaç hafta bandaj takacak, ama bu siradan geleneksel liposuction iyilesme ve kurtarma zamanlara göre bir sey degil.

VASER Lipo sonuçlar vücut yag hücreleri çikarildi yeniden yok etmez, yani, kalici olur. VASER Lipo diger üst avantajlari sunlardir:

1. Gerekli hastanede yok geceleme
2. Lokal anestezi altinda Prosedürü
3. Sinirli rahatsizlik ve hizli kurtarma kez
4. Minimal kanama veya morarma
5. Mevcut en güvenli ve en etkili islem

VASER Lipo vücudun her yerinde yag alanlarda kullanim için uygundur ve su anda bu boyun ve çene bölgesi, gögüsler, gögüs ve kollar, uyluk, kalça ve kalça ve mide ve bel gibi alanlarda yag çikarmak için kullanilir. Bu istenmeyen yag ve daha hos bir fiziksel görünüm için heykel vücut kaldirilmasi için çok yönlü bir non-invaziv bir yaklasimdir.

VASER Lipo biraz rahatsizlik ve inanilmaz sonuçlar ile geleneksel liposuction için güvenli ve hizli bir alternatiftir.

Dr Jain Riverbanks Klinigi Medikal Direktörü, o Botox, dolgu, yüz yeniden konturlanmasi ve vücut yeniden konturlanmasi gibi tedaviler saglar Harpenden, Herts Ingiltere merkezli bir çift ödüllü kozmetik tibbi uygulamadir. Dr Jain Klinigi onun mükemmellik ve kazandi ‘En Iyi Yeni Klinigi’ ve 2009 Estetik Tip Ödülleri’nde ‘En Iyi Is Gelistirme’ ile ünlüdür.

Dr Ravi Jain 1995 yilinda Kraliyet Londra Hastanesi nitelikli ve o zamandan beri Royal London, St Bartholomew ve St Mary Hastanelerinde Mesajlari yapti. Kariyerinin baslarinda o bir GP olarak egitim öncesi jinekolojik laparoskopik cerrahi egitim. Simdi kozmetik dermatoloji ve küçük cerrahi konusunda uzmanlasmistir.