ünlüler gibi insanlar beyaz dislere sahip olmak istiyorum nedenleri

Lazer isini aslinda lekeleri neden olan kimyasallar çalisir oksijen serbest birakmak için malzemeler harekete geçirir. Bu dis hekimi odasinda gerçeklestirilen bir islemdir. Bu yöntemin büyük bir avantaji genellikle birden fazla kez dis hekimi odalari ziyaret etmek gerektirmez olmasidir. Sadece bir kez, odasi ziyaret edin ve dis lazer tedavi almak için randevu düzeltmek gerekir.

Nitekim olarak, tüm disleri toplam beyazlik iyi yanit verir. Bu bazilari sadece açik beyaz dis elde etmek için dislerin cerrahi paylasmak için zorlar. Zengin ve ünlü belli ki para bu nedenle sadece dislerini baskalarina itiraz ediyorlar saglamak için en pahali islemler kullanmak var.

Siradan dis temizleme islemini etkisiz görünüyor, onlar her zaman onlara etkisi kanitlanmistir lazer beyazlatma gibi beyazlatma yüksek son dis için gitti. Ve yöntemleri firçalama siradan dis için gitti az veya ortalama yasam tarzi olanlar için.

Dis restorasyon ve dis beyazlatma arasindaki iliski çok tuhaf, 10% karbamid peroksit kullanimi ürünlerine dayali çalismalar dis beyazlatma ürünleri için kullanilan hastalarda herhangi bir olumsuz etkisi dis beyazlatma nedeniyle dis restorasyon çürüme vardi aci oldugunu gösterdi. Ünlü zengin ve bu nedenle, isi hiç mükemmel bir görünüm müsterilerine karsilamak için ünlüler vardir. Ünlüler bu nedenle temelde kendi çalismasinin bir parçasi olarak dislerini beyazlatmak için kendilerine bir görev almak. Beyaz disler ünlüler için dis sorumluluklari sembolize ve bu nedenle beyazlatma ürünleri dis beyazlatmak için güçlü agartma maddeleri ve yönetmenligini lazer isinlari ile bir jel kullanmak accomplish.Laser dislere bir görev beyazlatma dis yapmak. En iyi tibbi gözetim altinda uygulanan olsa beyazlatma ürünleri dis kullanmak için bu yordami çok basit, hizli ve uygundur. Dis beyazlatma için diger islemler daha az etkili ve çok zahmetlidir. Dis beyazlatma için lazer teknolojisi kullanarak anlik sonuçlar verecektir. Prosedür bir dis hekimi danistiktan sonra evde takip edilebilir.

Lazer dis beyazlatma ürünleri çogu dislere uygulanan özel bir jel olusur. Bu jel argon lazer isinina maruz kalma devreye girer. Beyazlatma ürünleri diger dis aksine, jel, dis minesi nüfuz dislerinizi beyaz köpüklü yapmak için üzerinde sari lekeler ile reaksiyona girer. Bu akilda tutulmasi gereken önemli oldugunu bu Kaplama, dolgu, köprü, bag ve elde gölge yeni bir bakis açisi maç için degistirilmesi için bu restoratif ögeler için çagirabilir bu nedenle bu tür kendi beyazlatma islemi sonrasinda hafifletmek yok gibi dental restorasyonlar, bu ayni zamanda bireylerin bir dis restorasyon öncesinde yapilan beyazlatma islemi bir dislere sahip olmak için son derece tesvik neden temel sebebi.

Pahali beyazlatma tepsi veya seritler para harcama önce, en az uzman beyazlatma bir dis konusmak. O size prosedürün toplam maliyeti bir tahmin verebilir ve tedavi tavsiye ve muhtemel sonuçlari tartisabilirsiniz.
Sonunda, trade-off anlamak oldukça basittir. En iyi dis zaman en kisa sürede mevcut deneyimi beyazlatma istiyorsaniz, profesyonel dis beyazlatma istenen derecesi ve lekeleri derinligine göre degisir bir lazer tedavisi için expensive.The fiyat çok daha olsa da beyazlatma ile gitmek. Dis lekeleri degisir ve yaslanma ve sigara neden oldugu ve bazi dis boyama yemek. Daha fazla is dolayisiyla lazer dis beyazlatici daha fazla mal olacak derin lekeler için gereklidir. Ama fiyat temiz beyaz gülümseme deger.

Bugün birçok farkli beyazlatma seçenekleri, tedavi ve products.You o kadar beyaz beyazlatma ama dis onlar gidebilir tedavi nasil tepki bagli olarak dis geldiginde genellikle dogal bir gülümseme istiyorsaniz Yakinlastirma dis beyazlatma ve müsterileri ile günes gözlügü gerekir sahip insanlar Tanistigimiza günes gözlügü gerekebilir!

Su anda piyasada bulunan alternatif beyazlatma açisindan, lazer dis beyazlatma güvenli, non-invaziv ve genellikle agrisiz procedure.The dis devlet ve beyazlik oldugu için önemli ölçüde daha sonra bakmak sekilde. Eger dis herhangi bir nedenle boyanmis oldugunu düsünüyorsaniz, önemli ölçüde hafifletmek ve büyük büyük zoom dis beyazlatma hissediyorum ve ekonomi sikilastirir olarak tüketicileri hakkinda iyi hissediyorum az var ama teeth.Look bir görünümünü degistirmek için dis beyazlatma çamasir suyu kullanabilirsiniz , kisisel zihinsel ve asp rasyonel ögeleri ve hedefleri gibi seyler bu zor zamanlarda insanlar devam edebilirsiniz.

Ne kadar geçen ve ne gibi etkileri bekleyebilirsiniz ve sorularin cevaplarini bir kisiden farklidir yok. Çogu durumda, beyazlatma islemi bir zoom dis, yilda iki kez yapilir. Sik sik kahve içecekler ve günlük sigara Ortalama bir kisi gelismis dis parlaklik olacak – 10 civarinda tonlari parlak.

Ilginiz kötü olmasini dis parlaklik tutmak sadece ise, bile over-the-counter ve gargara ürünleri birçok ihtiyaçlariniza uygun olurdu.

Biz Lazer dis bizim dislerde gün lekeleri için gün kaldirmak için ne yaptin geçti yillarda iyi beyazlatma önce ne yapti? Peki orada toothwhitening dis macunu ve soda gibi yöntemler ama gerçekten orada tahmin ediyorum çalisti somut bir çözüm oldu. Bu degisiklikler teknikleri beyazlatma mevcut dis sayisi genisletti. Bilgisayar basinda kisa bir süre sonra, hemen hemen herkes disleri beyazlatmak ögrenebilirsiniz. Sari disleri olan bir Web’de gezinen kesinlikle mevcut tekniklerden birini deneyin zorunda hissediyorum. O muhtemelen degisiklikleri gelismeler dis beyazlatma artan sayida açmis ne kadar hizli bir sekilde fark olmaz.