sarkik gögüsler için kadin fitness ipuçlari

Her zamankinden daha fazla kadinlarin gögüslerinde kozmetik cerrahi yasiyorsaniz, bazi implantlar var, bazi meme büyüklügü azalma var. Onu aramak istediginiz ne olursa olsun olan gögüsler sarkma olanlar, güney gitti, dizlerinin evli, – Ama neredeyse kendi fikir sonunda kadinlarin grup vardir. Bu kadinlar çirkin duygu hasta, bu nedenle onlar da istemiyorum eger ne yapabilirim, ya da cerrahlar biçak altina gitmek için göze alamaz?

Hadi gögüsler ilk etapta sag neden bir göz var. Temel nedeni gögüs kaslari (sadece meme altinda) iyi durumda muhafaza edilmemis olmasi, bazen emzirme nedeniyle ancak bu kaslari tonda tutulmasi degilse, onlar da meme amaci neden olan, küçültmek egilimindedir Yer için!

Yani, tekrar gögüsler kadar firmaya üç en etkili egzersiz derledik! Egzersiz yaparken dogru nefes eger, egzersiz, dogru nefes önemi hakkinda bir hatirlatma konusunda oldugum sürece size kaslarinizi maksimum kapasite çalismaya baslayacagiz.

Bu iki kural vardir:

Hareketin ‘çaba’ parçasi olarak nefes yapilir ve baslangiç ??pozisyonuna dönün olarak nefes.

egzersizleri:

yarisini basin

Bir basin-up pozisyonda elleri ve dizleri üzerinde belirlenen-alin. Disinda sadece omuz genisligi üzerinden ellerinizi yerlestirin ve dizlerinizi daha da geri kalça daha oldugundan emin olun.

Dik açi içine yavas yavas dirsek hareket-bükün ve sonra baslangiç ??pozisyonuna geri itin.

Gelismis ucu olarak bu egzersiz ile ilerleme, biraz daha ayri ellerinizi hareket deneyin. Hareketi tamamlamak için zor olacak ama bir etkisi daha fazla olacaktir.

egik sit-up

Geri dizlerinizi ile Set-Yalan düz bacaklarinizi ayri, egildi ve ayaklarinizi yere düz. Basinizin arkasinda ellerini koymak.

Gövde yukari hareket-getirin ve sol diz dokunmak için sag dirsek üzerine getirmek. Daha sonra vücudunuzu çevirmek ve sol dirsek sag diz temas yapmak. Daha sonra baslangiç ??pozisyonuna dönün. Bir sonraki repitition bu talimatlari ters.

Gelismis uç-Hayir bu bir gerçek bilim, sadece daha fazla repititions yapmak!

düz sinek

Geri dizlerinizi bükük ve ayaklariniz yere düz ile düz Set-Yalan. Her elinde bir agirlik alin ve kollarinizi yer Eger her iki tarafinda uzatti.

Dogrudan basinizin üstünde karsilamak kadar kollarinizi hafifçe egildi Hareketi-ile, onlari getirmek. Sonra yavas yavas yapmaniz gibi gögüs yüksek ve genis germe, baslangiç ??pozisyonuna geri silah getir.

Eger ilerleme ve daha güçlü olsun uç-Yine Gelismis, baslangiç ??konumuna geri kollarinizi getirilirken, agirliklari izin vermeyin, ellerinizi ya da kol yere degiyor.

Bu oranda bu egzersizleri tamamlayin:

Gün 1, 3 ve 5 – Her üç egzersizleri, 5 tekrar her

Gün 2, 4 ve 6 – kalan gün

Gün 7, 9, 11 ve 13 – Her üç egzersizleri ama simdi 8 tekrar her birinde

Gün 8, 10, 12 ve 14 – dinlenme gün

Gün 15-21 – her 8 tekrar her üç egzersiz yapmak için herhangi bir bes gün seçin

Gün 22-28 – Yukaridaki gibi ama 12 tekrar her artirmak

Gün 29-42 – 12 tekrar her gün her üç egzersizleri her

Bu programi tamamladiktan sonra, onlari tekrar güneye için bütün bunlar sonra, ne istediginiz son sey, sabit bir seviyede egzersiz tutmak emin olun!