renksiz yamalar kaldirmak için cilt nasil

Bir kere onlari yavas bir süreçtir kaldirarak, melazma denilen cilt üzerinde renksiz yamalar gelistirmek. Ama kaldirilabilir ve tekrar genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Ben baska bir makalede söyledigi gibi, biz, çünkü hormonal degisikliklerin günes isinlari deri renk degisikligi almak ve bazi fotograf zehirli kozmetik kullanimi. Simdi bu renk kaldirmak için nasil bulsun.

Koruyunuz cilt günes-

Mümkün oldugunca uzak günes tutun. Düzenli olarak yüksek SPF, tercihen 30, günes kremi kullanin. Genis kenarli sapka giyin ve kendinizi uygun giyim kapli tutun. Ayrica yanak kismina gölge verebilir büyük günes gözlügü kullanin.

Çamasir suyu cilt-

Bir sonraki adim, agarticilar kullanmaktir. Siz de OTC olarak reçete beyazlaticilar alacak. Bu konuda doktorunuza danisin. Hidrokinon en yaygin agartma olmakla birlikte, bazi ülkelerde, agartici olarak kullanimina izin yoktur. Onun yerine Kojik asit veya Azelaik Asit beyazlaticilar kullanin. A vitamini türevleri, C vitamini, bir baska anti oksidanlar ve AHA içeren ürünlerin kullanimi. AHA epidermis gelen yüzeysel renk kabugu uzak olacaktir.

Cilt Beyazlatma ve önlemler-

Renkli orijinal döndü sonra çamasir suyu kullanmayin. Bu hafif görünüm parçasi ve yaptiginiz çamasir suyu olacak sekilde normal olan derinin üzerinde çamasir suyu kullanmayin.

Bu makale bilgilendirici amaçlidir. Bu makalede, bir tibbi tavsiye olmasi amaçlanmamistir ve profesyonel tibbi tavsiye yerine degildir. Tibbi endiseleri için doktorunuza danisiniz. Sadece doktorunuza danistiktan sonra bu makalede verilen herhangi bir ipucu takip edin. Yazar bu makalede elde edilen bilgilerden kaynaklanan herhangi bir sonuç veya zarardan sorumlu degildir.