lazer epilasyon solution_ – kalici lazer epilasyon cost_

Eger, Aore sürekli belki o zaman, tiras veya agda istenmeyen yüz veya vücut saç kurtulmak için bikmis ise, Äôve zaten lazer epilasyon düsündüm. Lazer epilasyon tüm tedaviler günümüzde mevcut en kalici ve tiras, agda daha etkilidir. Elektroliz hala kullanimda, ancak her saç ayri ayri tedavi edilmesi oldugu gibi, bu aci bir epilasyon yöntemi olabilir ve vesilelerle yara izi neden olabilir.

Eger cennet varsa, AOT henüz lazer epilasyon düsündüm, ya da çok zor geldi düsündüm, bu 10 ipucu ihtiyaciniz olan bilgileri saglayacaktir.

1) Lazer epilasyon degil, her cilt ve saç tipi için uygundur AOT. En iyi sonuçlar açik tenli ve koyu kaba saçli insanlar bulunabilir. Bu epilasyon islemi pigmentli doku ve kirmizi, beyaz, sari veya gri saç üzerinde iyi yaramiyor, AOT is hedefliyor.

2) lazer epilasyon için en yaygin alanlar dudak, kol ve koltuk alti, bacak, bikini bölgesi, bacaklar, gögüs ve geri döndü. Lazer epilasyon daha fazla zaman alir, ve daha küçük alanlar için daha büyük vücut bölgeleri için daha pahalidir.

3) alan ve cilt ve saç rengine bagli olarak, genellikle tam olarak istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon 6 ila 8 seans sürer.

4) lazer epilasyon için çok az yan etkileri vardir. En yaygin tedavi alan birkaç dakika ve birkaç saat arasinda için biraz bogaz ve sismis olabilir olmasidir. Bazi durumlarda, koyulasma veya deri aydinlatma olusabilir. Bu kabarma ya da yara izi ya da lazer epilasyon nedeniyle cilt dokusu degisiklikleri gibi etkiler çok nadirdir. Yanlis teknik veya yanlis ayarlari neden yan etkileri Eger lazer epilasyon tedavisi için kullandiginiz klinik Saglik Komisyonu tarafindan kaydedildikten ve onaylandiktan saglayarak azaltilabilir.

5) Eger randevu önce biraz arastirma yapmak emin olun. En iyi nitelikli ve deneyimli lazer epilasyon hekim bulmak ve klinik düzenlenmis oldugundan emin olun. En ucuz klinik iyi sonuçlar vermeyebilir, ya da düzenlenir. Lazer epilasyon klinikleri genellikle moda ve yasam tarzi dergilerinde reklam ve böylece bir ziyaret etmeden önce beklemek ne bir fikir edinmek mümkün olabilir.

6) 30-45 dakika sürmelidir ve tibbi geçmisi kapsayacak ve bir test yama lazer epilasyon nasil tepki görmek için tedavi edilebilir lazer epilasyon doktorunuzdan ayrintili bir danisma bekleyin.

7) lazer epilasyon tedavisi önce, klinisyenin tavsiyelerine uymak saglamak gerekir. Çamasir suyu veya balmumu tedavi öncesi birkaç hafta tedavi edilecek bölgeye güneslenme ve sahte tan degil, sezlong, önlemek için bu tavsiye böyle seyler önerir. Sizin lazer saç klinisyen de lazer epilasyon tedavisi önce dikkate almak diger tavsiye ve bilgi saglayabilir.

8) Lazer epilasyon saç büyüme baslar saç köklerinin deri yoluyla bir lazer isini geçirerek çalisir. Lazer isi folikül zarar ve bu yüzden saç büyüme durur. Cilt sogutmak için lazer yakisikli takilan bir sogutma cihazi genellikle yoktur. Saç büyüme birkaç asamasi vardir çünkü genellikle, tüm istenmeyen tüylerden kurtulmak için çesitli tedaviler alir. Lazer epilasyon tedavisi tedavi edilen alana bagli olarak, yaklasik 15 dakika bir saat sürer.

Lazer epilasyon sirasinda 9), alani iyice temizlenmeli ve daha sonra tedavi baslar. Hastalarin çogu lazer monte sogutma cihaza çok az rahatsizlik veya agri sayesinde rapor. Tedaviden hemen sonra, ek sogutma ve nemlendirici cilde uygulanir.

10) Lazer epilasyon hizli ve tedaviden sonra, hemen takilabilir olusturan, ancak tahrise neden olabilir parfümlü ürünlerin yani sira buhar odasi ve sauna bir gün için kullanilmamalidir. Günes ya da sezlong maruz kalmak da birkaç hafta kaçinilmalidir. Bu tedavi sonrasi birkaç gün büyüyen bir saç görebilirsiniz, bu dogal olarak çikan ölü saç oldugunu. Bu lazer epilasyon tedavisi olmustur alanin büyüklügüne bagli olarak birkaç gün yasanabilir.

Lazer epilasyon çok hizli ve çok az yan etkisi oldugu için, ögle saat içinde tedavi bile mümkün! Bugün istenmeyen tüylerden kurtulun!

Total Fitness Lazer Epilasyon Klinikler Saglik Komisyonu tarafindan tescil ve onaylanmistir. Bizim yüksek egitimli ekibi en son Alexandrite Lazer Teknolojisi kullanimi ve sonuçlarin siralama ne olacagini bildirecektir. Ücretsiz Danisma ve test yama bugün yararlanin, don, AOT bile bir Toplam Spor üye olmaniz gerekmektedir.