lazer epilasyon hakkinda mitler

Lazer epilasyon teknolojisi üç yil içinde yaklasik edilmis olmasina bilerek ragmen, hala insanlarin çogu istenmeyen vücut saç kaldirmak için bu teknigi kullanma hakkinda süpheci bir ölçüde vardir. Ve, bu her zaman bu lazer teknigi ile iliskilendirilmistir çesitli mitler çünkü. Ama bütün bu yanlis dogru degil, aslinda istenmeyen tüyleri kurtulmak isteyen insanlar bunun disinda çesitli yararlari hasat var. Lazer epilasyon yani sira arkalarinda temel gerçekleri ile iliskili yaygin mitler bazilari asagida listelenmistir.

Lazer epilasyon hakkinda 1.The en yaygin yanlis tedavi vücudun organlarina ciddi zarar yol açabilir olmasidir. Lazer darbeleri cildin derinliklerine nüfuz çünkü Ama, bu son derece yanlistir. Aslinda bu cilde zarar yaratmadan saç kökleri ötesine çalisir.

2. Baska bir sey tedaviden sonra bir kisinin cilt üzerinde hafif bir kizariklik olabilir, ancak bu da birkaç saat içinde azalir.

3. Bunlarin çogu bu teknigi ayi çok aci oldugunu düsünün, ama gerçek su ki sadece hafif bir rahatsizlik neden olmasidir. Aslinda, jeller veya kremler ve ayni zamanda lazer oturumu sirasinda agri azalir tedavi öncesi kullanilmaktadir. Buna ek olarak, Soprano XL lazer ama Alma lazerler bile bikini veya koltuk alti gibi hassas alanlarda, gerçekten agrisiz bir deneyim sunabilir dünyanin ilk lazer. Soprano XL lazer patentli çift soguk sistemi ile birlikte lazer teknolojisindeki gelismeler bu tüm lazer epilasyon sistemleri arasinda altin standart yapar.

4. Insanlarin çogunlugu epilasyon için lazer teknigi kendi cilt üzerinde yara izi ya da izler birakirlar inaniyoruz. Bu, tüm dogru degildir, aslinda lazer kesme veya gözyasi herhangi bir sekilde deri ve bu nedenle herhangi bir yara izi ya da lekeler neden olmaz degildir.

5. Her zaman lazer epilasyon açik tenli ve koyu renk saçlari olan hastalarda iyi çalisir, ancak bu geleneksel bir inanç oldugu söylenir. Bugün, Soprano XL Teknoloji olarak bilinen yeni lazer gelisme tüm tenli insanlar için mümkün kildi. Bu yenilikçi teknik, herhangi bir cilt tipi ile insanlar güvenli ve agrisiz lazer tedavisi gidebilirsiniz.

6. Bu islem çok pahali oldugunu hissediyorum çogu lazer epilasyon teknolojisi tercih yok. , Bu tedavi biraz pahali, ama artik, vb koparma, tweezing, bu tiras, agda gibi diger teknikleri, zaman ve para harcamak zorunda çünkü uzun vadede en ucuz ve sorunsuz yöntem oldugunu kanitliyor olsa da

7. Ayrica, insanlar lazer kaldirma saç gelismis büyümesine neden olur düsünüyorum. Ama, aslinda bu tedavi yeni saç büyümesini engeller ve inhibe olmasidir.