en iyi dis beyazlatma ürünleri kullanmak

Biz sik sik açilan ölü muhtesem oyuncu görmek ve modelleri bizim TV ekranlarinda ve dergiler otlatmak. Onlar her sekilde kesinlikle mükemmel bakmak, onlar beyazlatma ürünleri en iyi dis kullandiklarindan, hatta dislerini kusursuz beyaz görünüyor. Onlar çünkü onlarin güzel gülümsüyor genç ve taze bir görünüm ve onlar kendi görünüyor utanilacak gerek yok biliyorum çünkü onlar sadece güven ile sizmak. Biz yardim ancak bu uhrevî yaratiklar bakiyorum ve merak ediyorum, “Neden böyle bakmak degil mi?”
Evet, bakmak ve daha fazla merak ediyorum. Uyan ve bir teknolojik açidan gelismis dünyada yasiyoruz fark. Yillar boyunca, bize müthis fiziksel görünüse artirabilir ürünler üretmek saglar bilgi ve uzmanlik kazanmistir. Daha da sasirtici aslinda kendi evlerinin konforunda bu ürünleri kullanabilirsiniz olmasidir!
Ancak, çikiyor ve karsilasabileceginiz ürün beyazlatma ilk dis satin almadan önce, ilk olarak farkli ürünler hakkinda biraz arastirma yapmak gerekir. Piyasada bulunan bir çok seçenek vardir ve savas girmeden önce bilgi ile ilk kol gerekir. Sadece agiz mevcut seçenekler çoklugu yenildi açik, agzi açik olan ürünlerin sonsuz yiginlari bakiyordu sonunda olabilir.
Iste size baslangiç ??için her yöntemi hakkinda genel biraz vermek.
Dis macunlari: Beyazlatma dislerin yüzeylerine tutunarak lekeleri yardimci asindirici içerir genellikle dis macunlari. Bu asindiricilar onlar dis etlerine zarar yok ki, olsa da, sadece hafiftir. Eger iyilesme bile bir ipucu görmek için önce sürekli zaman uzun süre bu ürünü kullanmak zorunda.
Kaset: Sen özel donatilmis tepsiler almak ve kitleri beyazlatma ev dis formülasyonlari bu doldurabilirsiniz. Daha sonra genellikle birkaç saat için, belli bir süre için bu giyerler.
Over-the-counter jeller ve seritler: Kolayca yerel Eczaneler bu ürünleri satin alabilirsiniz. Eger dis üzerine jel uygulamak için küçük bir firça kullanmak zorunda. Genellikle günde iki kez bunu yapmak için gereklidir. Seritler için, dislerinizi karsi bu koyun ve yaklasik yarim saat orada birakmak zorunda. En iyi sonuçlari almak için iki hafta boyunca sürekli bunu yapin.
Agartma maddeleri: profesyonel bir çamasir suyu almak en pahali yöntemlerden biridir, ama ayni zamanda kisa bir süre içinde en iyi sonuçlar verebilir. Bir oturumu bir saat kadar sürebilir, ve mümkün olan en iyi sonuçlari elde etmek için randevu birkaç gerekebilir.
Durulama: gargara gibi, bu çözüm gargara ve nefesinizi kadar canlandirir. Ayrica dis eti iltihabi gelen dis etlerini korumak ve dis yüzeylerinde biriken plak engeller olabilir. Bazi özel beyazlatma durulama hidrojen peroksit, disleri beyazlatmak yardimci olan bir agartici içerir.
Bir seçenekler dis beyazlatma çok, ve tüm bu isin herkes için ayni vardir. Bir tedavi plani girmeden önce, bir ziyaret ilk dis hekimi ödemek için emin olun. O sizin için etkili bir çalisma hangi en iyi size tavsiyelerde bulunabilir biridir. Hassas dislere sahip insanlar mevcut beyazlatma yöntemlerinden bir veya daha fazla ayni fikirde olmayabilir. Muhtesem beyaz gülümseme hepsi senin olacak, çok önce bir kez nihai karar, tüm talimatlari uygulayin emin olun ve dikkatli bir sekilde tüm hazirliklar yapmak, ve!