daha iyi bir ilk izlenim kozmetik denemek olusturmak istiyorum dentistry_

Bir ilk izlenim degistirilebilir asla, diyorlar. Birisi toplanti onlarin gülümseme oldugunda Ve tabii ki, ilk sey herkes görür. Mükemmel bir gülümseme iyi bir ilk izlenim için gerekli olmasa da, çirkin bir gülümseme kayitsizlik ya da ilgisizlik bir görünüm kazandiriyor? ve bu izlenim mesleki ve kisisel sartlar üzerinde tasir.

Michigan kozmetik dis hekimi, Bright Side Dis, çok iyi onlarin uzman kozmetik dis hekimligi ile taninir. Bir ilk izlenim kesinlikle özellikle otorite pozisyonlari ya da basarilarinin dis görünüsleri tarafindan desteklenen bir meslek olan bireyler için, is basari etkileyebilir.

Gerçeklere dayanan birçok kisi aynaya baktiginizda farkli bir gülümseme görmek için tercih ederdim. Belki de dislerini yanlis hizalanmis veya disler arasinda genis, çirkin bosluk vardir. Belki eksik disler vardir. Son zamanlarda, profesyonel, gri veya sari disler pratik verboten haline gelmistir.

Birçok bireyin dislerinin gerçekten de mükemmel sekli, yer ve güzel olusan, ancak yillar içinde, dulled sararmis veya gri haline gelmistir vardir. Bright Side Dis Yakinlastirma tavsiye? ¢ î Dis Beyazlatma daha parlak, beyaz gülümseme elde etmek. Kesinlikle görünümünü degistirmek mümkün olarak kanitlanmis, bu ofis tedavisi ile ilgili bir saat içinde tamamlanabilir.

Eksik dislerin sadece bu gün kabul edilebilir degildir. Dis köprü eksik dislerin yerine mükemmel bir çözümdür. Bir köprü yerine dis tutar ve iki komsu disin takilir. Bir taç köprü destek amaciyla iki komsu her dis üzerine yerlestirilir. Bir köprü herhangi iki saglikli mevcut dis arasinda bir ya da daha fazla dis yerine geçebilir.

Dis implantlari, eksik disler için en yeni gelismis dis çözümdür. Bir dis implanti kalici olarak çene kemigi içine implante edilmis bir metal vida bagli bir taç. Bu hasta köprü, protez ve parsiyel protez için güvenli, rahat bir alternatif sunuyor.

Ancak çogu dis endiseleri için en kapsamli bir çözüm porselen kaplama. Neredeyse aninda, güzel ve dogal görünümlü kaplamalar uyum kötü, lekeli sekilsiz veya disinda dislerin görünümünü artiracaktir. Kaplama da bosluklar ile dis düzeltebilirsiniz. En kaplama islemleri birkaç haftalik bir süre içinde sadece iki randevu alir.

Kullanilmasi disinda olan büyük bir bosluga sahip olan bir dis, bir taç dogal ve güzel, disin görünümünü güçlendirmek ve gelistirmek için de kullanilabilir. Bir dis taç bir restorasyon bu kapaklar ya da orijinal boyutuna ve sekline geri yükleme sirasinda dis kapsar.

Dis ve çene uyum disinda veya diger yüz düzensizlikler, kalici gülümseme tespit için bir araç varsa Son olarak, parantez geçer. Kötü uyumlu dis ve çene düzeltmek için, Bright Side Dis Ayrica ortodontik parantez sunuyor. Geleneksel parantez veya neredeyse görünmez parantez seçimi, Invisalign, istenen gelisme elde etmek için sunulmaktadir.

Bright Side Dis, tam hizmet Michigan disçi ofis, Sterling Heights, Canton veya Livonia üç yerel ofisleri her birinde tüm bunlari ve daha fazlasini sunuyor. Ilk izlenimler bu kadar kolay güzel ve dogal görünümlü gülümseme ile gelistirilmistir.