büyük cilde bilinmeyen sirlari

Bu eski bunu yüzünüze ve cildinize gelen gösterecegim fazlasina ulasin oldugu bir gerçektir. Devam eden bir günlük olarak bunu dikkat çekmek yoksa budur. Çalismalar Eger ortalama insan televizyon izlerken harcama oldugunu, günlük olarak zaman sadece% 20 geçiren kisi, sizin yasta diger insanlardan daha çok genç görünümlü tutmak oldugunu göstermektedir. En iyi yani, arzu yapmaniz gereken ne çogu aslinda televizyon önünde yapilabilir olmasidir.

Eger TV önünde cildinizi, yikama, ton temizlemek ve nemlendirmek olsa bile sadece reklam atlamak ve cildinizi temiz, pürüzsüz ve büyük bir duygu tutmak is gitmek için çok daha kolay olacaktir. Eger cilt aslinda vücudun en büyük organi oldugunu biliyor muydunuz? Maçta bir fark yaratmak yapmak ve sadece bir ilk izlenim yapmak için bir sans var.

Simdi çogu kisi kendi cilt gerçekten iyi bakmak ve çogu insan bile günlük olarak su kadar basit bir sey ile yüz yikama yok zaman oldugunu hissetmiyorum. Yani her sey girmeden sana sürekli günde iki kez uygularsaniz cildinizin görünümünü önemli bir fark yaratacak birkaç basit adimda ile yalniz birakacaktir yapmak gerektigini. Sadece her sabah ve her gece önce ya da dislerinizi firçalayin sonra cildinizi, yikama temizlemek, ton ve nemlendirmek için önemlidir.

Yapabilecegin en iyi sey onu beslenmesi yerine cildinizi zarar verebilir mevcut ürünler var oldugunu göreceksiniz gibi bazi yüksek kaliteli ürünler bulmak. Yüzünüzde kapali ölü deri soyma için kullanilan bazi scrubs için cilt soyma firçalayin karisik cam ya da tas küçük bit olabilir. Bu tedavi ciddi cildinize zarar ve benim güçlü tavsiye kaliteli bir ürün üzerinde sadece biraz daha fazla para harcamak için. Bunun için gidiyoruz, o zaman neden düzgün degil mi?

Ilk adim sicak su ve iyi bir kalite bazi (özellikle karsisinda kullanilmak üzere tasarlanmistir) kullanarak yüzünüzü yikayin etmektir. Ikinci olarak ölü deri hücrelerinin kabugu bir firçalayin (gerekli degil günlük) kullanabilir ve cildinize hayat getirmek için. Sonra bir toner kullanarak cilt tonu için gereken yikama ve firçalayin – bu alkol olmadan Tercihen bir. Son olarak ya kuru ciltler için ya da yagli ciltler için bir yüz kremi uygulayin. Kullanmak ürünleri satin nerede o tezgahin arkasindaki kisiye sorun var cilt ne tür bilmiyorsaniz. Eger uzmanlar size yol olabilir uzman bir dükkanda alisveris yapabilirsiniz – cildinizin ugruna içindir.