bir Italyan garson tarafindan ögretilen çekici olma sanati

Belki de o North Beach Roma, San Francisco Italyan Ilçesi Adimlar tüm müsterilerine davranir tanidik yoludur. O selamliyor zaman o senin omzuna bir el koyar, o senin esarp o sarilarak merhaba demek için geldi bir arkadas, tarzinizi iltifat dokunur, ve zevk etrafinda dönmeye iki eliyle onu alir. O gördügüm en büyüleyici kadin.

Onu antics tarafindan transfixed oturup olarak, arka planda yüksek sesle Italyan Bebop müzik çok büyük benim ayak vurma ve yenmek için benim omuz sallanan, biraz vahsi hissettiren vardir. O zaman göz açip kapayincaya önce oturan ve onun cazip, over-the-top lezzetli, derin-nefes-uyaran lezzet vermek kadar benimle flört Çikolata Ahududu Cheesecake yoktur. Aksi takdirde benimle flört benim tatli suçlayarak olmaz – Ben Italyan Mojo etkisi altinda olabilir diye düsündügüm oluyor.

Italyan kadinlar hakkinda siradisi ve harika bir sey kesinlikle yoktur. Bu kahve dükkaninda garson izlerken, ben o mutlaka gördügüm en güzel kadin olmadigini fark. Aslinda, o düz tarafta. Eger olsa bunu biliyorsun asla – o canli ve sevgilisi ve onun her hareketini izlerken tüm yer çünkü. O çarpismalar kafa kafaya kaçinarak, kafe masa etrafinda bu sekilde ve bu sashays, ama rahat insanlar bir nebze içine onu kalça darbeleme ve basini yüksek sesle gülerek geri uçlu.

Bu kadar sevdiren oldugunu ona güven mi? O çogu kadin sadece olmanin hayal bir sekilde çekici oldugunu. Onu izlerken biliyorum, ben not alma gibi hissettim. Bu benim bir Italyan garson gelen Charm School bir Ögleden sonra ögrenilen budur:

1), bunlari konusmak göz insanlar bak

2) Eger var her seyi ile Dinle, tamamen, onlarin dediklerini tarafindan absorbe olmak

3) masum dokunmatik kullanin, ancak, bir sekilde insanlara dokunmak emin olun

4) Eger asik gibi Gülümseme ve

Onlarin gülümseme, onlarin botlari, onlarin küpe, ya da güney agir agir konusma: 5) Eger bir sekilde muhtesem olarak karsilamak insanlar söyleyin. Üzerinde durmak ve sonra bunlari bir sey var sekilde kurnaz ve zeki oldugu için bir milyon dolar gibi hissettirmek için onlar hakkinda bir sey bulun.

O aromatik makarna yemekleri, ya da sinfully lezzetli cheesecake daha fazla buhar plakalari teslim Restoran çevresinde dans ederken, o kelimenin tam anlamiyla o karsilastiginda herkes kutsar. Huzuruna gülümseyen ve dünyanin agirligi sadece eriyip için izin yardimci olamaz. O ele gelen ve sarhos edici olan gösterisli sevinç bir hava olusturur.

Ben o benim güzellik sirri kahraman oldugunu yerinde dogru karar. Onun güzelligi onu dis görünüs ile ilgisi, ve onun cazibe ile ilgili her sey, onu lütuf, onu kahkaha ve sevinç yayiliyor onu kolayligi vardir. O parlaklik somut bir örnegi. Seni güzel hissettiriyor, ve karsiliginda onu gibi çarpici unutmayin! Ne akilli bir güzellik taktik!