baska kim sivilce üzerinde savas yetiskin sivilce kurtulmak ve kazanmak istiyor

Sivilce bir genç ya da yetiskin ister utanç verici. Bir genç yil sonra sivilce artik hayatimizin bir parçasi olacak, ancak yetiskinler devam eden akne gibi genç insanlarla bogulmus olabilir çünkü bu mutlaka dogru olmadigini umut ediyorum.

Burada sadece gelecekte daha net cilt zevk size yararli olacaktir yetiskinler için bazi akne ipuçlari.

1. Akne genellikle hormonal bir sorundur, bu nedenle o yardimci ya da o size sunabilecegi görmek için doktorunuza kontrol etmelisiniz. Doktorunuz sizin cilt sorunlari için çok yararli oldugunu kanitlayabilir antibiyotik reçete.

2. Eger breakouts kötü yapmazlar böylece ne yemek izlemek. Kizarmis ve yagli gidalardan uzak durun ve taze meyve ve sebze bol yemek.

3. Taze akne breakouts yol açabilir günlük hayatta kendinizi tâbidir olmadigini dikkat edin. Eglence tatili için yogun program zaman birakin.

4. Günlük egzersiz önemlidir. Bu tüm vücut için sadece iyi degil, ama ayni zamanda cildiniz için iyidir. Tempolu yürüyüsler alarak yapabileceginiz en iyi egzersiz biridir.

5. Sivilce karsi savasta size yardimci olmak için deneyebileceginiz çok sayida over-the-counter akne çözümlerdir. Aslinda çalisiyor ve ise yaramazsa, baska bir marka denemek görmek için yeterince uzun belirli bir marka sopa ile emin olun. Herkes mevcut ilaçlara farkli yanit verir ve sizin için en uygun olani bulmak gerekir çünkü bu deney gereklidir.

6. Bir yetiskinin cilt daha az elastik ve asiri kurumus olmamali çünkü özellikle gençler için yapilir akne ürünlerden kaçinin.

7. Bu elma sirkesi ve bitkisel ilaçlar olarak kullanilabilir çok sayida dogal sivilce ilaçlari, unutmayin. Bunu dogal çözümler dogrultusunda ne görmek için yerel saglik gida deposu kontrol edebilirsiniz.

8. Sadece her zamankinden daha fazla gözeneklerinizi takin çünkü sivilce gizlemek için makyaj agir kat giymeyin. Cildinizin nefes için bir sans olur bu yüzden geceleri makyaj kaldirmak emin olun.

Orada akne ile aci yetiskinler için özel ilaçlar vardir, ama sizin için sadece dogru tedavi bulmak gibi kalici olmasi gerekir.