anti-aging kremler ve serumlar arasindaki fark

Bu anti-aging seçimler söz konusu oldugunda, birçok kadinin dudaklarindan yatiyor büyük soru su: ‘benim anti aging krem ??ve benim anti-aging serum arasindaki fark nedir?’

Anti-aging kremler ve serumlar birçok açidan çok benzer. Hem aktif peptidler ve polipeptidler içerir. Peptidler ve polipeptidler hem erken yaslanma belirtileri mücadele konusunda ciddi iseniz gereklidir, ve cildinizin ‘genç’ görünümünü iyilestirmek ve dolgun ya da firma görünüyor nasil etkiler var her ikisi de keratin ve kollajen içerir.

Daha siki veya daha fazla cildinizin daha genç olmak görünür görünüyor dolgun. Anti-aging kremler ve serumlar hem bunlari içeren Yani, fark nerede? Serumlar peptidler ve polipeptidler tipik olarak daha yüksek miktarda konsantre edildi. Bu her zaman bir krem ??üzerinde bir serum seçmek zorunda oldugu anlamina gelmez, ancak yasiniz ve ne kadar derin kirisikliklar ayarlamak bu karari etkileyebilir. Eger cildin yaslanma sürecine erken anti-aging ürünleri yatirim için tercih ediyor, bir krem ??güveniyor olabilir, ancak kirisikliklar derin ayarlanir eger bir serum seçmek isteyebilirsiniz.

Anti-aging serumlar yüksek peptidler ve polipeptidlerin konsantreleri sadece içermez, ayni zamanda içerdikleri anti oksidanlar sayesinde yaslanma sürecini yavaslatmak için hedefliyoruz. Oksidasyon cildinizi sarkmalar, cilt hücrelerini ve derin set kirisikliklari zarar anlamina gelir sonra hangi, cildinizi serbest radikallerin gevsek yol açar. Serumlar anti oksidan özellikleri serbest radikaller hedef ve cildinizi yeniden saglam ve yaslanma sürecini yavaslatmak için parçalarini onlari durdurmak.

Anti-aging kremler ve serumlar arasinda bir daha benzerlik nemlendirmek için yetenegidir. Nemlendirici erken yaslanmaya karsi savasta önemlidir. Bu ölü deri hücreleri, kuru pul pul deri ve de-sulu cilt önler. Dikkatli bir serum veya krem ??seçerek sürekli hidrat cildinizi, serbest radikaller durdurmak, peptidler ve polipeptidler ve serumlar durumunda bunu saglayabilir.