yaslanma cilt sorunlari nedenleri ve nasil ele

Yaslanma cilt problemleri üç temel sey ve katkida bulunan faktörler bir dizi neden vardir. Katkida bulunan faktörler beslenme eksikligi ve inflamasyon içerir. Üç temel sey elastik lifleri ve yeni deri hücreleri, serbest radikal hasari ve hyaluronik asit düzeyi düsük üretimi azalmistir.

Eger ilk iki asina olabilir, ama birçok kisi hyaluronik asit ile tanimiyorum. Eger yapi taslari, onlari tutan tutkal gibi cilt hücrelerinin düsünüyorsaniz birlikte hyaluronik asit olacaktir. Cildin katmanlari hyaluronik asit miktari, burusma ve sarkma katki, yas, birlikte azalir.

Hyalüronik asidin düsük düzeyde enzimatik aktivitesi kaynaklanmaktadir. Neyse ki, arastirmacilar wakame yosun içinde meydana gelen dogal bir bilesik olup, enzimatik aktivitesini inhibe oldugunu bulduk.

Yosun özü içeren kremler kullanarak gönüllü olarak, arastirmacilar bir çok genç insanin olanlara hyaluronik asit artis düzeyleri gördüm. Yani, bu yaslanma cilt sorunlari üçüncü neden önemser. Diger iki ne olacak? Serbest radikal hasarinin önlenmesi gerçeklestirmek için nispeten kolay bir seydir. Bu antioksidanlar serbest radikal hasari inhibe oldugu kabul edilen bir gerçektir.

Antioksidanlar serbest radikal hasari onarmak fikrini hala bir teoridir. Ancak, son çalismalar theory.It kullanildigi antioksidan bagli görünüyor kaniti kaynagi. A vitamini kremler bazen tavsiye ve hatta reçete, ama onlar inflamasyona katkida yani, kizariklik, kasinti ve tahrise neden olan, bu faktör ilk paragrafta belirtilen.

E vitamini içeren kremler ve yaglar yil için tavsiye ve hala edilmistir. Onlarin etkinligi muhtemelen dogal veya sentetik seklinde kullanilip kullanilmayacagini bagli olarak degisir. Tabii ki, E vitamini, cilt sorunlari gidermek yaslanma gösterilmistir olmamisti. Bu, sadece diger yandan gösterilmistir, isler.Gerekli antioksidan koenzim Q10 önlemeye yardimci olur:
* Ters kirisikliklar
* Pürüzlülügü azaltin
* Nem içerigi gelistirin
* Ters günes hasari

Bu günes hasari tersine bu yana, arastirmacilar kabul bu onarim teorilerini destekleyen serbest radikal hasarina, bu. Elastik lifler ve yeni cilt hücrelerinin üretimini tesvik baska bir seydir.

Bu avokado gibi bazi dogal özler, cildin katmanlari çözünür kollajen miktarini artirmak için gösterilen ve kollajen yeni elastik liflerin olusturmak için gerekli olan, ancak yeni hücrelerinin üretimini sadece yasla birlikte yavas olmak için inanilan bir sey olmustur.

Hiç kimse gerçekten bir sey bu konuda yapilabilir inaniyordu. Neyse ki, arastirmacilar daha hizli iyilesme oranlari ile ilgili çalismalarda bulundu sonuçlari uygulamak için cilt sorunlari yaslanma yeterince ilgi vardi.

Çinko ve Bakir, proteine ??bagli oldugunda, yeni hücre büyümesini uyarmak için gösterilmistir. Cynergy TK adli bir özel formül protein keratin bagli çinko ve bakir içerir.

Klinik çalismalarda, formül kadar 160% ‘si olarak cildin katmanlari yeni hücrelerin sayisini arttirmak için gösterilmistir. Yaslanma cilt sorunlari için en iyi kremler Bazi koenzim Q10, wakame yosunu ve Cynergy TK, hem de diger içeren yararli maddeler. Yani, onlar yasli bir görünüm nedenleri tüm ele.