Savannah dis hekimi dis uygulamalari türlerini açiklar

dis uygulamalari türleri

Dislerinizi lekeli ve yipranmis bakmak mi? Belki dis etleri uzaklasiyorsun ve gülümseme için utandim? Devam edin ve bir göz atin. Ayna gerçek yakin olsun ve içinde bir göz atin. Gördükleriniz sizi de sasirtti mi? Bizim Savannah, Georgia dis hekimligi ofisinde, bir kez tiksinti bir fotografta dislerini gösterilen birçok hasta bakin. Onlar düsünmüstü olarak dis kosulu olarak saglikli olmadigini ögrenmek için tedirgin oluyor.

Bu neden oluyor? Eger dis uygulamalari 3 tip temelde vardir bakin. Eger dis uygulama ne tür ait? O zaman büyük bir uyum varsa, size aynaya baktiginda görmek bekleniyor göreceksiniz. Gördükleriniz sizi sok vardir Ancak, o sansi kendinizi daha degerleri farkli olan bir dis uygulamada oldugunu vardir.

Dis uygulamalari 3 tip açiklayalim:

Biz tanimlamak dis uygulama 1.The ilk tip dis uygulama dayali bir “acil durum” oldugunu. Bu uygulamada, odak öncelikle onlar zarar baslamadan bir kez dis tedavi üzerindedir. Bir dis çok geç zarar basladiktan sonra bu bazi insanlar, ancak birçok kez iyi çalisir. Elde edilen tedavi dis çekilmeli olmasidir. Dis çekme iyi bir kisa-vadeli karar, ancak kolayca kaçinilmasi olabilirdi çok uzun vadeli sorunlara neden olabilir. Bu yolda giderseniz, birçok dis sorunlari, agri, ve sonunda protez ile sonuna kadar bekleyebilirsiniz. Bu nedenle bizim Savannah dis hekimligi ekibi acil tabanli dis bir uygulama degildir.

Muayenehanenin 2.The ikinci tip bir “sigorta dayali” dis uygulamadir. Uygulama Bu tür sigorta en iyi kapsayan tedavi odaklanir. Bu Bugün gördügünüz muayenehanenin en yaygin türü olabilir. Burada sorun yatiyor … sigorta sirketleri en ucuz hizmeti en iyi ödeme. En ucuz çözümler çogu kez degil ideal tedavi vardir. Ucuz bir hizmet sürece sürmez, ve gelecekte daha sonra daha ileri sorunlara neden egilimli olacaktir. Sadece bir dolgu kullanildiginda zayif dis genellikle kiracak. Kirma dis kök kanal ihtiyacini neden olabilir. Bir kere bu bir taç genellikle yapilacaktir, daha sonra olur. Dis hekimi sadece dis güçlendirdi ve ilk etapta taç yapmisti Simdi, eger, hasta dolgu yaptiktan kurtarabilirdi, dis mola kurtarabilirdi, bir kanal yaptiktan kaydedilir, ve en önemlisi olabilir olabilir kaydedilir agri ve para var.

Muayenehanenin 3.The Üçüncü tip hasta için “ideal” tedavi odaklanan bir uygulamadir. Ideal tedavi ne anlama geliyor? Ideal tedavi tanimlamak için kolay bir yolu ne dis hekimi kendisi veya esi veya çocugu için yapmayi tercih olacaktiniz. Ideal her zaman en pahali tedavi degil, ama uzun vadede en uygun tedavi yöntemidir. Yukaridaki durumda, bir dis için ideal bir tedavi bir taç olurdu. Taç, dis güçlendirdi kirma onu engelledi, ve muhtemelen bir kök kanal ihtiyacini engel olurdu.

Bizim Savannah dis uygulama uygulama bu üçüncü türüdür. Eger sahip oldugunuz ayni inançlari takip ait oldugu dis uygulama mi? Eger dis yakindan aynaya baktiginizda ne görmek memnun? Eger degilse o sekil neden, sonra dis hekiminize danisin.