neden bir derin nemlendirici kirisiklik kullanmadiginiz her hafta maske

Hiç bir nemlendirici kirisiklik maske kullandiniz mi? Çogu insan yatmadan önce sabah bir yüz kremi ve belki bir gece kremi uygulayin, ama o kadar. Ancak, bu gün, pek çok cilt bakimi çizgiler yüz maskeleri bir dizi sunuyoruz. Onlar olsa günlük kullanim için degil, sadece tam olarak cilt gençlestirmek için iki kez yaklasik bir ay kullanin. Burada bir kirisiklik azaltma ipucu: Bu maskeleri kullanin.

Bu makalede bir maske bakmak için ne bir astardir.

Ilk olarak, maskeler pul pul dökülme ya da peeling ile ayni nemlendirici vardir? Hayir, reklami gördügünüz bu ev “soyma” sistemleri deri hücrelerinin en dis tabakasi yakmak için tasarlanmis asindirici kimyasal maddeler içerir. Bu kimyasal maddeler sunlardir: alüminyum, alkoller ve propilen glikol.

Sirketler hasarli cilt hücrelerini yakarak altinda taze olanlari ortaya çikaracaktir iddia, ancak bu bilimsel olarak kanitlanmistir asla. Bence, bu hassas yüz cilt için çok sert görünüyor. Pul pul dökülme genellikle kabugu ile ayni seydir. Ne bu iki sey neden kizariklik ve inflamasyon, baska bir sey degildir. Yaslandikça, cilt hücrelerini daha yavas bir hizda çarpma ve hasara karsi daha hassas hale gelir. Yapmak istediginiz son sey kimyasallar onlari maruz oldugunu.

Eger peeling ve soyucu önlemek bile ne yazik ki, yine de kimyasallara maruz olma konusunda endiselenmenize gerek. Bir magaza raftan almak herhangi bir nemlendirici kirisiklik maske sentetik alerjenler ve tahris edici içeren muhtemeldir. Iste en yaygin olanlari sunlardir:

parabenler
Yapay koruyucu
kokulari
vazelin
parafin
madeni yag

Bu maddeler genellikle kizariklik, kasinti, döküntü, ve darbelere neden olur.

Tamam, simdi önlemek için biliyorum, bir nemlendirici maske mükemmel kilan konusalim. Öncelikle, bu avokado yagi ve macadamia yagi gibi dogal yaglar içermelidir, onlar her gün kaybolur dogal cilt yaglari doldurmak.

Bir nemlendirici kirisiklik maskesi için bir diger önemli is kolajen ve elastin üretimini uyarici. Bu cilt sikiligini ve pliabilty için esas sorumlu iki cilt proteinlerdir. Biz yas olarak, vücudumuzun çünkü daha az ve daha az bunlardan ve cilt yas üretir.

Bu deri yaslanmasi üç temel nedenlerinden biridir.

Sizin maskesi kolajen ve elastin üretimini artirmak birkaç dogal maddeler içermelidir. Avokado yagi iyi biridir. Ama bu güç ile baska bir dogal madde vardir. Gelistirme ve test yil sonra, tüketicilere nihayet kullanilabilir.

bu Cynergy tk denir.

Klinik test sonuçlari da dahil olmak üzere bu konuda daha fazla bilgi için, sana benim web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Orada bu üstün madde hem de etkili bir nemlendirici kirisiklik maskesi olusturan diger dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.