ne cilt parlatma için en iyi yoldur

Iyi bir cilt bakimi rutin takip ve her gün maruz kaldigi tehlikeli ortam toksinler onu koruyacak iyi bir krem ??kullanmaniz gerekir bir mükemmel görünümlü cilt bakimi Onun bir sir.

, Temiz Ton ve nemlendirir: Eger üç adim olusan bir cilt bakimi rutin takip etmek gerekir parlak bir cilt bakimi. Ayrica cildinizi korumak için anti oksidanlar içeren iyi bir anti-aging krem ??kullanmalisiniz.

temizlemek
Eger hafif bir sabun veya diger temizleyici ile yüzünüzü yikayin, daha sonra bir temizlik krem ??veya sökücü olusturan dogal bir ile makyaj kaldirmak gerekir.

ton
Eger kuru cilt hafif bir spreyi toner kullanimi varsa, sizin ph dengesini geri yüklemek için çözüm içeren bir asit uygulama ya da yagli bir cildiniz varsa bir büzücü hazirlik kullanin.

nemlendirmek
Sen soguk su siçrama gerekir.

Bu sizin 10 dakikalik üç adim rutin izlemeniz gereken olmalidir. Daha sonra iyi bir anti-aging krem ??kullanarak dogal malzemelerle yapilmis, özellikle çok yardimci olacaktir.

Bir diger önemli nokta birçok temel besin, mineral ve saglikli ve parlak bir cilde sahip olmak yardimci vitamin içeren meyve ve sebze gibi bazi gidalar olmasidir.

Örnegin B vitamini bir genç bir görünüm ile net, parlak cilt korumaya yardimci olur. Saglikli bir cilt, saç ve gözler için de baslica.

C vitamini kurumasini cildinizi tutar, size yesil sebzeler, brokoli, lahana, domates ve kiraz içinde bulabilirsiniz.

D vitamini, A ve E, genç görünümlü bir cilt korumak için de çok önemlidir. Eger bu basit ipuçlarini takip ederseniz, daha parlak, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmalidir. Ama iyi yemek ve çok egzersiz, sagliksiz bir yasam tarzi takip Yüklü.