düzeltmek ve saç bakim vermek kivircik oldugunu

Kivircik saç düzlestirme zaman bukle kontrol ve aslinda düz almak için bilmek zor olabilir. Saç bakim ürün bilgileri okuma ve demir bilgi dogrultma tarafindan tedavi bulabilirsiniz. Bilgi farkli kaynaklardan çok fazla ve farkli görüsler de vardir, sonuç sadece karisiklik.
Düz, donuk saçlar önlemek için en basit yollarindan biri, saç firçasi sik kullanimindan kaçinmak gerekir. Dogal yaglar her zaman kafa derisi faydalari firça ile. Yag saç için iyidir. Yagli saç olan kisiler çok sik yikayarak petrol saçlarini serit olmamalidir.
Saç yikama hakkinda akilli olmak saglikli tutmak büyük bir faktördür. En iyi sonuç için, sicak su ile saç içine ter sampuan sonra, çok soguk su ile durulayin. Iyi bir saç stilisti uygun yikamak için bir yol, durumu ve tarzi saglikli saçlar için gözeneklerin açilis ve kapanis saglayan bir müsteri saç bilir.
Yüzme veya dus sonra saçinizi havlu-kurutmayin. Sürtünme ya da, saç dügüm kadar neden kirmak ve frazzled bakabilirsiniz çatirdayan çünkü, saç sarmak yerine, bir havlu ile kurulayin gerekir. Nem çogu bu ile hizli ve kolay emilir. Dus genis disli tarak kullanin. Bir kremi kullandiktan sonra, tarak saç Tangles kaldirmak için hafifçe.
Eger saç düzeltmek için baslamadan önce, bu yikanmis ve daha sonra iyice detangled emin olun ve sonra yeni dogrultma demir ulasmak, ve sonuçlari ile hayal kirikligina olmayacaktir. Bir demir satin alirken yorgun olun, yanlis bir kötü saçiniza zarar verebilir.
Çogu insan bu isi saç düzlestirici tarafindan en çok hasara neden olur düsünüyorum. Bu dogru olsa da, düsünmek baska seyler vardir. Iyi bir düzlestirici yardimi ile, ipeksi pürüzsüz ve saglikli görünümlü saç alabilirsiniz, ama ucuz ekipmanlari tüm amaca hizmet edecek ve bir dogru bir seçiminde dikkatli olmalidir.
GHD ve CHI ve saç gibi büyük salon saç düzlestirici markalari da iman size minnettar olacagim.