Cildinizin bakimi

Aslinda aging cilt önlemek mümkün gerekenler tam olarak farkinda mi? Çogu insan aslinda tam bu kozmetik tedarikçiler onlara ne daha fazla anlamak bu insanlarin bir dizi disinda, maddeler basarili bir cilt kirisik önleyici krem ??dahil genellikle hayati ne fark olduguna inaniyoruz. Bu nedenle basarisiz ilaçlari bir sürü için bu satis ve kar her yil büyüyor.

Bu ürünlerin çogu, Aloe vera, resveratrin, Matrixyl 3000, ve ayni zamanda kollajen gibi bilesenler, çesitli olusur. Karistirildiginda, onlar firma gözler, boyun, ve hatta alin gibi yerlerde almak zor bulunan cildinizi yardim için çalisiyoruz. Bu alanlar korkunç günese maruz kalma ile zarar egilimi, arti cildinizi kötü görünümlü bir görünüm verebilir.

Belki ya da duman veya içmek gibi bizler etkin henüz kendimize dikkat etmek yol kesfetti degil için, biz harekete geçmeliyiz. Hafif bir pul pul kullanarak yüzünüzü Arindirici muhtemelen 20s üstlenmek için büyük olacaktir. Sun-engelleme Tüm cilt tipleri için çok önemlidir. Günesten bu Ultra viyole isik yas cilt hücrelerini neden olur. Deri hücrelerinin yaslanma ile, deri, kuru karartmak, esnek olmayan ve duyarli hale gelir.

Uyku vücudun yani sira birçok açidan cilt için faydalidir. Eger bir anti-aging hormon oldugu söyleniyor o uyurken vücut melatonin üretir. Derin uyku döneminde iken, sistem hasarli doku sabitleme yardimci olacak büyüyen bir hormon saglar. Harika bir gece uykusu cilt üzerinde olumlu bir etkisi vardir stresi azaltacaktir. Stres kirisiklik için cilt neden olur, daha hizli olan kollajen ve sertlik seviyeleri gevsek ve ayni zamanda olumsuz kimyasallar ile birlikte kortizol (aslinda bir stres hormonu olan) üretir. Belki pek çok kisi zaman önce yaslandikça ve ayrica duygusal stres sonucunda, alinlarinda kalici kas çatma çizgileri giymek gördük.

Yavas yavas, yas ile gitmek yaslanma yani sira hücre yenileme azaltilmasi göstergeleri ile sonuçlanan organizmada toksinlerin salgilanmasini artirmak zihinsel ve fiziksel stres. Yaslanma, cildinize nem ve gücü, böylece kirisik önleyici dogal cilt bakim agirlikli olarak uygulanmalidir kaybetmeye baslar. Anti-kirisiklik cilt tedavi düzenli uygulanmasi ile, yaslanma belirtileri mücadele ve gecikmis olabilir. Çok geç olmadan hemen önce, anti-kirisiklik cilt bakimi eylemler sekilde zor daha sonra sarkma kirisikliklar ve cilt ile herhangi bir mücadele yapmak için degil bir güzellik rejimi içine mükemmel entegre gerekir. , Sikilastirma nemlendirici ve tabanda derinin katmanlari beslenme yaslanma sürecini yavaslatmak olabilir.

Biz yas, yapmamiz gereken tüm gibi görünüyor gibi sadece bizim mevcut sik temizleme rutin getirerek devam edin. Düzenli olarak günes ekran ve nazikçe yas yapabilirsiniz nemlendirici içeren ek önlemler yapmak saglamak sürece. Yaslanmasi cilt bakimi için alet çantasi içinde uygun yüz temizleyiciler, cilt losyonlari ve kremler ile sert bir deneyim gerekmez. Eger cilt bakimi eger inan bana, her zaman ve sonsuza kadar dikkatli olmalidir.