5 adimda Harika epilasyon için ipek epilatör

Süper pürüzsüz aniz ücretsiz cilt için vücudun her bölümü için özel hileler, epilasyon sanati önemli ölçüde gelisti. Eger ipek epilasyon en iyi performansi nasil biliyor musunuz? Bu talimatlari izleyin ve baslangiçta çok zaman yatirim yapmaya istekli olmak. Uygulama birkaç sonra, agri azalir ve bunu istediginiz herhangi bir sekilde yapmak mümkün olacak olacak, çünkü, baslangiçta söylüyorlar.

1. Epilasyon cildinizi yumusak oldugunda en iyisi, bu yüzden önce ve sonra bir banyo veya dus, ve Baslamadan önce tamamen kuru oldugundan emin olmak için en iyisidir. Ilk epilasyon için, uzun, sicak bir banyo en iyisidir. Ayrica, cildiniz daha sonra biraz kirmizi bulmak, bu nedenle yerine ayni gece daha, büyük bir gece önceki gece disari epilasyon için en iyisidir olabilir.

2. Epilasyon öncesi cilde krem ??veya losyonlar uygulamak, kötü bir fikir bu zor cimbiz tüyleri için kapmak için yapabilirsiniz, Ipek-épil Xpressive önce epilasyon için cilt serin ve yumusatir ön epilasyon mendil ile gelistirilmistir , agriyi azaltmada ve büyük bir cilt hissi teslim.

3. Bir “dik” konumuna en kisa tüyleri kaldirin ve epilatör tarafindan “yakalanan” olma onlara daha iyi bir sans vermek için baslamadan önce cilt ovalayin.

4. Eger rahat edene kadar uzun hizli vurus kullanarak, saç büyüme karsi, bir yukari hareket epilatör çalistirin. Gerekirse ayni zamanda daha pürüzsüz saglamak için epilasyon yönünü degistirebilirsiniz. Eger diz olsun, düz germek.

5. Cildinizi yatistirir ve gerçekten sik, pürüzsüz bir görünüm olusturmak ve hissetmek için, epilasyon sonrasi vücut kremi uygulanmalidir.