terli koltukalti tedavi – bol bol koltuk alti ter azaltmak için nasil

Hiçbir sey dev bir ter gibi sosyal yasam her koltuk altinda leke öldürür. Eger asiri terleme ve terli koltukalti çare arayan sürekli utanç yorgun iseniz, daha fazla kendinizi yormayin.

Bu hap, Botox ya da baska bir fantezi tedavi gerekmez. Onlar dogal olmayan konum ve çalismaz. Nelere ihtiyaciniz ter durdurmak için tamamen dogal bir yoldur. En yapabileceginiz bazi dogal seyler bakalim.

ne yemek sizmak

Muhtemelen sizin ter bezleri üzerindeki ne yemek büyük bir etkisi fark yoktur. Hiç baharatli Tay gida sizin ögle yemeginden sonra da fark ettiniz, sizin taraf asagi çalisan ter bir nehir var? Veya nasil bir kaynayan bataklik içine koltuk açmak için çorba güzel bir sicak kase hakkinda? Evet, ne yemek her zaman ona istemediginiz sekilde çikar.

Daha da kötüsü, nasil kahve hakkinda? Bu güne içine biraz dikmek koyar ve zihninizi ugultu tutar, ama ayni zamanda bir kez daha yikici etkiye sahiptir – bu bezleri açilir ve pompalama alir. Kahve bu sivilarin akisini tüm yapan anlamina gelen “idrar söktürücü,” dir.

yaka altinda biraz sicak oluyor?

Bu vücudumuzun biz düsündügünüzü ne tepki nasil inanilmaz. Bu aracinizin tekerlekleri (hizli sincap, yine de) altinda ezilmis getting sincap tutar o eski “savas veya kaç” mekanizmasi. Bu artik ilkel içgüdü Son zamanlarda is performansi hakkinda patron ile bir toplantida oldugunuzda bazen olmasi harika, ama degil, o zaman çesme açilir ve çok yakinda sirilsiklam konum.

Stres asiri terleme için önemli bir nedendir. Bir meditasyon ana degilseniz, muhtemelen stres zamanlarinda da vücut fonksiyonlari kontrol edemez. Asiri duygu her türlü, bir sinir duygu ya da heyecan hissi olsun, bu disari sizmaya baslayabilirsiniz. Ve o zaman bir kisir döngü – sizin sinir çünkü terleme, ve ne zaman daha fazla sinir olsun terleme baslar ediyoruz … Bu nereye gittigini görebilirsiniz!

sinir sistemi sadece durdurmak için zaman bilmiyor

Bazen, bu koltuk alti ter bir hiperaktif sinir sistemi tarafindan neden olur. Bu sadece her seyi tepki durdurmak için zaman bilmiyor. Bu genellikle zaman tüm sicak olan kisilerde bir durumdur. Bu garip görünebilir, ama aslinda kalitsal bir sorun olabilir. Terli koltukalti aile içinde çalistirabilirsiniz!

Simdi ne asiri terleme neden biliyorum, bu terli koltukalti çare bulmak zamani. Ilk adim, stres azaltmak yemek ve içmek ne izlemek ve soguk hap almak için sinir sistemi anlatmaktir.

Bu nedenle bazi mucize hap veya cerrahi üzerinde iyi Kazanilan para ödeme gitmez, dogal olarak bunu yapmak için yolu vardir. Dogal bir terli koltukalti tedavi için gidin ve artik utanç katlanmak zorunda olmayacaktir.