South Beach diyet kitabi

Diyet kitaplari ve diyetler yeni bir sey degildir. Bu yeni mucize diyet olarak sözde uzmanlar tarafindan lanse ediliyor birkaç ayda there yeni bir kilo kaybi programi gibi görünüyor. Biz tüketiciler olarak, basarili bazi muhtesem yeni bir program ile kilo kaybetmis insanlardan önce ve sonra resim ve referanslari ile bombardiman edilir.

Iki yil önce, yeni bir diyet kitabi raflarda. Bu Dr Arthur Agatston tarafindan yazilmis South Beach Diet, denirdi. 2003 yilinda piyasaya çiktigindan beri, South Beach Diet etkileyici bir 103 hafta boyunca New York Times ‘çok satanlar listesinde yer olmustur. Dr Agatston, arkadasi kitaplar yayinlanan bir ücret tabanli web sitesi basladi ve önceden paketlenmis South Beach menü ögeleri bir çizgi olusturmak için Kraft Foods ile çalisiyor etti. Nasil bu diyet digerlerinden herhangi bir farkli ve daha da önemlisi, çalisir?

South Beach ardindaki ana fikir çok islenmis gidalar kaçinarak, aperatifler ve hatta tatli ile birlikte günde üç ögün yemektir. Dr Agatston South Beach degil düsük karbonhidrat veya düsük yagli, ama oldukça iyi karbonhidrat ve iyi yag oldugunu söylüyor. Diyet üç asamadan ayrilmistir: faz bir çok kisitlayici ve yaklasik iki hafta sürer, faz iki çok daha açik gida seçenekleri ile ve size rehberlik gereken, hedef kiloya ulasmak, ve faz üç ‘bakim’ denir kadar sürer hayatinin geri kalani için gida seçenekleri.

Eger onaylanmis gidalarin bir listeden (artik sadece aç, tam doldurulmus degil) tam kadar faz biri sirasinda, yiyebilirsiniz. Bu liste deniz ürünleri, hem de az yagli veya yagsiz süt ürünleri ve baklagiller de dahil olmak üzere agirlikli olarak sebze ve yagsiz et, olusur. Sen davranir gibi sekersiz jöle veya popsicles olabilir; günde 75 kadar kalori degerinde. Kuruyemis ve dogal fistik ezmesi listede de vardir, ama sinirlari ile. Biçimlerinin tüm temelde ekmek kadar veriyoruz, pirinç, makarna, patates, ve seker. South Beach Diet kitap faz birinde sadece iki hafta içinde 8-13 kilo olabilir iddia, ve ilk karin yag kaybedersiniz.

Faz iki menü biraz genisler. Artik kahverengi pirinç, meyve seçin, ve (benim favorim) sekersiz jöle puding, tam tahilli ekmek ve makarna yiyebilirsiniz. Bitter çikolata zaman zaman isirik disinda olsa da hala hiçbir seker,. Tam tahillar ve baklagiller ve benzeri doymamis, olmayan hidrojene seyler seklinde iyi yag seklinde iyi karbonhidrat Hepsini onaylanan Tereyagi sprey ve zeytinyagi degil inanamiyorum.

Eger amaç kilo ulastiniz sonra, kendi basiniza hemen hemen. Faz üç sira davranir ve ‘beyaz’ gida ekleyerek, ancak baglidir geldiniz aperatifler ihmal, sen faz içinde iki kurallar yemek saglar. Simdiye kadar vücudunuzun üstesinden ne bilmeli bu yana çok yol, burada yok. Dr Agatston kendinizi tekrar kilo bulursaniz faz iki dönmek önerir.

Bu kadar basit geliyor degil mi? Kitap bile (bu sizin kilo kaybi çabalarinin bir parçasi olarak fiziksel aktivite eklemenizi öneririz olmasina ragmen) bu plan ile kilo için egzersiz gerekmez iddia ediyor. Beslenme plani kesinlikle saglikli olsa da, orada bu diyet bazi dezavantajlari vardir – ya da en azindan yolu ile sunulmaktadir.

Faz bir çok kisitlayici. Tabii, iki hafta sadece konum ve potansiyel kilo kaybi çok cesaret verici. Birçok kisi, ancak, faz birinde ‘garantili’ 8-13 kilo yok ve cesareti olsun. Ama aniden diyet tüm seker ve rafine karbonhidrat birakarak bas dönmesi, sersemlik, odak ya da konsantre bir yetersizlik ve kabizlik (ister inanin ister inanmayin) neden olabilir Sadece bu degil,. Bu hizli kilo kaybi asamasinda istek kontrol etmek için tasarlanmistir, ama bazen yan etkileri sadece buna deger degildir. Eger istek yönetebilirsiniz düsünüyorsaniz, faz iki düz kafa.

South Beach de özellikle seker yerine, Görkemli kullanmanizi önerir. Digerleri bir sagliksiz madde önlemek ve bir kimyasal isleme alternatif ile yerine tercih Bazi insanlar, sorun aspartam sindirerek var. Bu durumda seçeneklerinizi kesfedin – seker veya kimyasallar olmadan gidalar tatlandirmak için baska yollar vardir.

Eger faz iki yaparken, kilo kaybi kitaba göre, bir ya da iki pound hafta için yavaslatmak gerekir. Bu makul ve yavas kilo kaybi kesinlikle hizli kilo birakarak daha sagliklidir. Bu dengeli bir diyet ve istenmeyen kilo kaybetme yarari ile, sagliginiz üzerinde büyük etkileri vardir. Liste keyfini çikarin için önerilen gidalar bulunmayan tariflerde malzemeler olmasidir ragmen ne kadar kitap söz konusu oldugunda kafa karistirici. Ayrica, Dr Agatston yavas yavas diyet geri tahil ve meyve eklemek ister, sadece bir baslangiç ??için bir gün hizmet veren ve kilo kaybi yavaslatan bulana kadar yavas yavas porsiyon artirmak. Eger olsa kitapta günlük menü planlari izlerseniz, her gün için çesitli meyve ve tahil porsiyon vardir.

Numaralari dayali yapisal bir plani ihtiyaç duyan herkes için, South Beach Diet gitmek için yol degildir. Bir sey saymak olan ve kilo vermek için sagduyu kullanmiyorsaniz özgürlügü isterseniz, o zaman South Beach kati bir diyet daha stratejik bir beslenme plani daha fazla oldugunu ve sizin için çok iyi çalisacak. Tüm diyetler ayni temel etrafinda unutmayin: Eger yakmak daha az kalori almak. Tüketmek daha fazla kalori yakmak ve kilo kapali gelecek. Iyi yemek ve saglikli gida zevk bu sürecin ayrilmaz bir parçasidir, ve South Beach Diet parladigi bu.

patrick beaufay tarafindan yazilmis

Daha fazla bilgi için, benim blog ziyaret edin:
http://burn-fat-fast.blogspot.com

hizli yag yakmak