sorunlar dis beyazlatma – dis rahatsiz dis beyazlatma tepsiler vardir

En oldugu gibi, tüm saglik ve kozmetik ürünleri ise, sizin için izlemek zorunda oldugu bazi yan etkileri vardir. Dis beyazlatma ürünleri bir istisna vardir. Bir kötü yapilmis dis tepsi kullaniyorsaniz eger sorunlar için bu yüzden tamamen mümkündür. Bu makalede, sik dis sorunlari beyazlatma listeler ve takip etmek için kolay çözümler sunacak …

Problem # 1 – Burada su anda yasiyor olabilirsiniz bir sorun var: dis ve dis eti hassasiyeti. Bu üstesinden bir yolu, dis tepsi kullanmadan önce Sensodyne ile firçalama geregidir. Ancak, tamamen bu sorunu asmak için, size iyi degerlendirmeleri olan bir dis tepsi satin emin olun.

Problem # 2 – Baska bir yaygin sorun dis eti beyaza yasiyor. Eger beyazlatma seritler yerine dis tepsi kullaniyorsaniz, bu genellikle olusur. Bu beyazlatma serit dis etlerini dokunur ne olur ve bir asit yakmak neden olur. Tamamen bu sorunu önlemek için tek yol etkisiz seritler kurtulmak ve yerine tepsileri agartma iyi dis satin almak için gözle geregidir.

Problem # 3 – deneyimli sorunlari beyazlatma en kötü dis biri tepme denir. Bu beyazlatma islemi durdurma sadece bir hafta sonra, dislerinizi orijinal sari renge döndü demektir. Ben yerel eczane satin alinan bir ürünü kullandiktan sonra basima. Ben dislerimi sadece birkaç gün süre içinde, beyazdan sari gittigini görünce sok oldu. Tüm diger sorunlari oldugu gibi, bu da tepsileri agartma düsük kaliteli disler ile kaynaklanir.

Problem # 4 – Eger insanlara yardim ama iltifat olamaz inanilmaz beyaz bir gülümseme almak için hazirsaniz, o zaman tepsi beyazlatma bu dislerin ücretsiz deneme olsun. Ben dis sorunlari beyazlatma kaybolur garanti.