seçimi güzellik ürünleri için 3 ipuçlari – ne sizin için en iyi güzellik ürünü var

Her ay, tüm cilt daha genç, pürüzsüz ve yumusak görünmesini saglar vaatleriyle, piyasada çikan yeni güzellik ürünleri bir sürü görmek. Milyonlarca bu ürünlerin reklam ve promosyonlar için her yil harcanir ve tüketicilerin çok rekabetçi bir ortamda onlari fark almak için.

Çogu kez, ücretsiz numune süpermarketler, magazalar, hatta tren istasyonlari etrafinda geçirilir! Çogunlukla ürün hakkinda olumlu bir yorum yapmak için üreticiler tarafindan ödenen kisiler tarafindan, internet üzerinden sayisiz yorumu bulunmamaktadir olacaktir.

Akilli bir tüketici olarak, sadece onlar onaylayarak oldugu ürünler hakkinda reklam ve güzellik ürünü yorum yazarlarin kelime almamalidir. Bu ürünün onaylamasi ödenen bir Hollywood yildizi olsa bile, bir tüketici tercihlerine medyanin ince, ama güçlü etkileri konusunda dikkatli olmalidir. Eger güzellik ürünü sizin için en iyi olan karar vermenize yardimci olmak için, burada birkaç öneri:

1. Etiketleri kontrol edin

Güzellik ürünleri olusturmak için kullanilan çok sayida maddeler vardir. Bazi ürünler tüm dogal oldugunu iddia, ama bunlari üretmek için kullanilan bilesen listesinde okursaniz, bazi kimyasallar hala kullaniliyor oldugunu göreceksiniz. Toksik etkileri olanlar, ya da sizden alerjik olanlar özellikle, cilt zarar verebilecek maddeler hakkinda Bilgi edinin. Ürünü satin almadan önce bir ürün bazilari için degil, sizin için çalisabilir, bu yüzden ilk malzemeyi kontrol edin.

2. Ürünleri test ettik abone olabilir çevrimiçi forumlar kontrol edin.

Yavas yavas popülerlik kazaniyor bir ürün kesinlikle kendi web sitesi olacak ve bir sürü insan tarafindan gözden geçirilecektir. Bu ürünlerin hiçbir yan etkisi ile çalismak konusunda en güncel yorumlar için güzellik forumlari kontrol edin.

3. Bir deneyin ürünü ver.

Bir ürün çalisacaktir olmadigini bulma konusunda ciddi iseniz, ürünü test edebilirsiniz. Yapmak için akilli bir sey çevrimiçi ve ürün üretim sirket ücretsiz örnekler veriyor olup olmadigini kontrol etmek olacaktir.

Bazen sirket ücretsiz bir örnek sunacak, ve sonra hatta onayi olmadan, ürünün bir sonraki teslimat için 30 veya 60 gün sonra kart otomatik olarak banka, çünkü çevrimiçi ancak kredi karti bilgilerinizi verme konusunda dikkatli olun. Eger sizi tatmin edecek ürünü bulmak yoksa siparis iptal edebilirsiniz emin olun.

Onlar sizin için dogru ürün olmayabilir, ve kalici zarar sonuçlari ile yasamak zorunda, çünkü en iyi güzellik ürünleri tercih söz konusu oldugunda, bir akilli tüketici olun.