Saglikli bir cilt bakim ürünlerinde salisilik asit konsantrasyonlari

Evrensel kozmetik bilesen salisilik asit gibi beta hidroksibütanoik, tropik arti trethocanic asitleri beta hidroksi kimyasallar (BHAs) açiklar.

BHAs baslikli grup onun seyi yapiyor AHA benzer: Onlar alt katmanlari essiz bir cilt onarim ölü hücreleri sindirmek baslar. Salisilik asit avantaji anti-inflamatuar özellikleri de BHAs güvenlik ve yeterlilik sembolize gerçegi yatiyor. Agri kesiciler ile benzerlik nedeniyle, sonrasi tedavi tahris kaçinarak yardimci olabilir, ayni zamanda oldukça basit hayal kirikligi neden olarak AHA kimyasal peeling yararlanmak mümkün degildir cilt hassas tip olanlarin yoluyla istihdam edilebilir.

Asit salisilik seviyesi kesinlikle sögüt fidani kabugundan sentezlenir. Sen açmak önlemek ve komedon kapatti, büyük ana hatlariyla hem de kirisikliklari en aza indirmek, sivilce üzerinde hakim ve ayni zamanda yardimiyla cilt tonlari zorluklar olabilir.

konsantrasyonlari

Asit (% 20-30 odak) derileri ile birlikte anti-akne ve peeling merhemler (farkindalik azaltarak% 5) yerine olabilir. Yanlislikla zarar görmesini önlemek ve doku korkutmak için% 20 asan asit dikkat ile kimyasal soyma uygulamadan önce cilt uzmanina konusmak gerekir.

Bazen de bir sig kabugu cilt sorunlari ile basa çikmak ragmen, genel olarak, tedavi sayisi tam iyilesme için gereklidir. Soyma yüzeysel estetik adimlari gençlestirici harika bir giris. Uygun bir sekilde uygulandiginda ve dikkatli bir sekilde, yüzeysel peeling gerçekten güvenli tipik yüz deri karsi gelir.

Ürünler salisilik asit içeren

Cilt bakim ürünleri genis bir yelpazede bu özel asidi içerir. Bunlarin arasinda: macunlar, losyonlar, jeller, orals, yastiklari ve topikal krem ??kremler. Asit odak cilt durumu ve yogunlugu ile konur. Ragmen,% 1-5 konsantrasyon aslinda asilmasi akne için en uygun oldugu iddia ediliyor. Bu ürünlerin etiketlerinde bu odak hakkinda bilgi bulabilirsiniz.