köstebek kaldirma ameliyati nedir

Birçok kisi bazi onlarla dogmus olsa bile, yilda mol denilen cilt koyu lekeler, gelistirmek. Bazen, bu nevüs çok fazla melanom benzer ve kanser vakalarinin çok mol baslayin çünkü endiseleri yersiz degildir. Ancak, tani sadece biyopsi temelinde ve bir profesyonel yakin tibbi sorusturma altinda kurulabilir. Bu tehlikeli olanlardan zararsiz benler tanimak için çok iyi egitimli göz alir. Köstebek kaldirma ameliyati su anda cilt tehdit kurtulmak ya da kisinin cilt için daha hos bir görünüm almanin en yaygin kullanilan yöntemdir.

Köstebek kaldirma ameliyati klasik eksizyon ve tiras gelen koterizasyon ve lazer tedavileri degisir farkli kategoriye ayrilir. Yöntem veya yaklasim türü hastanin tercihi bazen anatomik özelligine göre doktor tarafindan kurulan ve bir. Bu nedenle, dikis ya da teknige bagli olarak kullanilabilir veya olmayabilir. Biz köstebek ve çevresindeki deri kesilir. Hem, örnegin eksizyon alirsaniz Mol büyüklügüne bagli olarak, eksizyon ya yüzeysel ya da derin. Mol onu çevreleyen deri ile birlikte bosaltilan basit olarak hiçbir kesim, tiras islemi için gereklidir.

Bu deri altinda, geride köstebek hücreleri birakabilirsiniz bir köstebek kaldirma cerrahi yöntem olarak. Bölgenin koterizasyonu kanamayi durdurmak ve yara kapatmak için bir yol olarak standart bir prosedür olarak kabul edilir. Daha sonra, topikal antibiyotikler enfeksiyonlar görünümünü önlemek için kullanilir. Lazer mol kaldirma ameliyati durumunda, birkaç seans gibi isik tedavisi, genel olarak düz bir mol için tavsiye edilir ki söz ile gerekli olabilir.

Köstebek kaldirma cerrahi süresi bir saat altinda düzenli, ama daha mol kaldirilmasi gerekiyorsa, o zaman, islem uzun sürebilir. Müdahale öncesi ve sonrasinda bu doktor ile görüsmek ve geçmesi ve tedbirlerin iyi bir cilt sagligini korumak için gerekli olan ne bulacaksiniz adimlari hakkinda bilgi almak için tavsiye edilir. Milyonlarca insan onlarla yasamak ve onlar mükemmel saglikli oldugu için bazen cerrahi, bir zorunluluk degildir. Eger daha özel daha büyük benler varsa, renk ya da boyut herhangi bir degisiklik fark için gözlem altinda tutmak için tavsiye edilir.