karin germe mide görünümünü degistirmek

Birçok kisi mide sekli ile rahatsiz ve bir karin germe yapmak için seçin. Herhangi bir prosedüre girmeden önce, size riskini en aza indirmek ve ameliyat basarili olmasini saglamak kimlerin Güvenebileceginiz bir doktora danisin emin olun.

Daha fazla birey bir karin germe almak için tercih ediyor. Belki de sadece bir bebek vardi ve gebeligin istenmeyen etkileri birçok ortadan kaldirmak istiyoruz. Ya da belki de yogun egzersiz ve midenizde kilo vermek mümkün degildir ancak yerde yuvarlandi. Bir karin germe düsünebilirsiniz.

Bir karin germe girmeden önce, güvenebileceginiz bir doktor bulma sürecinde gitmek emin olun. Bu islem geçirmis arkadaslarinizin herhangi var mi? Eger öyleyse o zaman bir sevk için onlara sormak isteyebilirsiniz. Ayrica orada prosedür üzerinde biraz arastirma ve doktorlar yapmak istiyorum. Bir doktor bir fantezi web sitesi olsa bile, size ameliyat gerçeklestirmek için onlari seçmelisiniz anlamina gelmez unutmayin. Ayrica, riskleri ve yan etkileri arastirma emin olun.

Prosedür arastirma yaptiktan sonra, bir danisma için birkaç doktor muayenehaneleri gitmek. Bunlari cerrahi ve nitelikleri hakkinda pek çok soru sormak emin olun. Bu deneyimi birkaç yil vardir ve düzenli egitim ugrar bir plastik cerrah seçmek isteyeceksiniz.

Eger doktor ile rahat hissediyor musunuz? Eger degilse, o da bagirsak ile gitmek ve uygun plastik cerrah için yaklasik aramaya devam ediyor. Hayatinin doktorun elinde ve sizinle rahat hissediyorum kim seçmek isteyeceksiniz unutmayin.

Ona sormak ya da onu ayrintili prosedürü açiklamak için ve pek çok soru sormaya çekinmeyin emin olun. Güvenebileceginiz bir doktor bulursaniz, o zaman prosedür ona planlamak isteyeceksiniz. Oradan, doktorunuz size islem için hazirlamak için yollar söyleyecektir.

Eger sigara içiyorsaniz, örnegin, bir prosedürün önceden sigarayi ay durdurmak zorunda olacak. Doktor ayrica islem el saglamak için normal doktorunuzdan bir fiziksel geçmesi isteyebilir. Doktor su anda alip birkaç alarak durdurma tavsiye edebilir bu ilaçlar hakkinda soracaktir.

Son olarak, islem öncesi gece doktor ilaç size more.On islem gününde kanama yapabilir, çünkü herhangi bir aspirin almak degil isteyecektir, sen doktorun ofisine götürecek bir arkadas sormalisiniz. Doktor ya da prosedürün karmasikligi ve kendi tercihinize bagli olarak bir lokal veya genel anestezi kullanir.

Doktor daha sonra bazi kesiler yapmak ve mide yeniden sekillendirmek olacaktir. Dogru sekilde yapilirsa size mide sevmeli ve yan etkileri olmalidir. Daha fazla bireylerin mide görünümünü iyilestirmek için bir karin germe tabi. Bir karin germe ilgileniyorsaniz, size arastirma yapmak emin olun.