Hamile hizli almak için emin yangin yöntemleri

Hizli gebelik kadar çok insan hirs oldugunu. Ancak bu feat ulasmak mümkün degildir. Hizli hamile ikna için bazi öneriler gerçekten onlara yardimci olabilir. Sadece bazi basit adimlari izleyerek, onlar ulasilmaz elde edecek.

Size sadece gebelik temellerini anlamak gereklidir hamile hizli alma hakkinda söz konusu ise. Ayni zamanda çok da amaca ulasmak ve hizli bir sekilde hamile kalmaya yardimci kolaylastirabilir yollarini bilmek müstereken gereklidir.
Burada hizli gebe için bazi yararli ipuçlari:

sizin dogum kontrol alarak durdurmak

Zaten size gebe için bir girisim yapmaya baslamak önce dogum kontrol alarak önlemek isteyen biliyorum. Ne tanimayabilir Eger hormonal dogum kontrol durdurduktan sonra birincil ay verimli olmasi mümkün olacak olmasidir. Eger hemen hazir gebe, dogum kontrol almaya devam ya da baska bir dogum kontrol yöntemi uygulamak ya vardir, bu nedenle, hormon sisteminizin çikmak izin gerek yok.

saglikli olmak

Bu vitaminin bir sonucu olarak hamile tanimak bile önce, gelismekte olan bebek için çok gerekli olan, bugün folik asit alarak baslayin. Herhangi bir gebelik yöntemleri baslamadan önce içme veya sigarayi birakmak. Hem de kafein içme durdurun. Bu eylemler bu implante bile önce, bebeginize zarar olacaktir. Onlar düsük için sansinizi artirmak bile olabilir. Kilolu olmanin hamile zahmetli ek tatil yapabilirsiniz olarak da, su anda saglikli bir agirlik elde odaklanin.

sizin ögrenme döngüsü

Eger yumurtladigimi oldugunuzda seks yapmak istedikleri gibi, vücudunuzun kesfetmek için zaman ayirin. Sizin bazal vücut isisi grafik hamile hizli almak için nasil tüm önde gelen çalisti teknikleri biridir. Eger bazal vücut isisi küçük bir basak görmek ve bu gebe girisimi için sik sik zamani sonra yumurtladigimi biliyor olabilir.

eglenebilir

En çok esiniz ile birlikte samimi olmak ne zaman uyandirdi, ve ayni zamanda daha az olan bir çok görünüste hamile elde basarili olabilecegini var, hissediyorum vurguladi. Stres meydana gelen yumurtlama tutabilir, ve ayni zamanda döngüleri atmak olacaktir. Bu yumurtlama tahmin etmek daha zahmetli hale getirebilir.

uygun pozisyonlarda düsünmek

Bazi samimiyet boyunca kullanilan konumunu pozitif gebelik testi olasiligi artacagini düsünüyorum. Misyoner pozisyonu sizin için kolay gübreleme dogru seyahat etmek, serviks en yakin sperm yerlestirmek gibi görünüyor. Orada bu gerçegi kanitlayan hiçbir bilimsel çalisma, ama hizli gebe nasil sansinizi zarar veremezler!

Esiniz konusmak

Esinizin eylemleri aslinda hamile hizli almak için zor olustururken, onun sperm sayisini düsürebilir. Boksörler sperm sayisi için külot daha iyidir. Ayrica, koca bilgisayardan sicakligini yapabilirsiniz yaralanma sperm gibi, bir tablo degil, onun kucagina kendi dizüstü yer var.

yolculuk kolay olusturmak

Vajinal bölgede bu nedenle zor bazi çiftler gebe için kilan bir parçasidir sperm için çok kolay degil. Bu sperm alici ek vajinal ayari olusturarak daha hizli hamile üzerinde olanaklarini artirmak gerekir. Vajinal spreyler, douches ve kokulu tamponlar sperm çevresi daha düsmanca olusturarak hamile hizli almak için zor bir sürü olusturabilirsiniz. Ayrica, gebe bir girisim yapma yapay yaglar kaçinin. Bir yag istiyorsaniz, bir seçim yaralanma sperm yapamam konusunda doktorunuzla konusun.

Eger kombine tüm bunlari takip ederseniz size, sadece genel saglik gelistirmek degil ama üreme sagligi olacak | sadece size harika bir yoldur hamile yardimci istiyor destek verilecektir.