gebelik ve Antiaging krem ??kullanarak

Hamile olmak genellikle alisik olandan tamamen farkli bir dünyada olmak gibi hissediyor. Yeni gida kurallar, yeni fiziksel ve duygusal deneyimleri ve cilt bakim rejimi için tabii ki yeni bir adet vardir.

Pek çok hamile kadin bir sey istiyorum ama hamile kalmadan önce onlar kullaniyoruz anti-aging krem ??kullanmaya devam etmek. Ne yazik ki olsa, artik size içinde minik bir tane var ki çok daha fazla dikkatli gerekir.

En büyük sorun pek çok Antiaging krem, hamile kadinlar ya da kötü üzerinde test edilmemistir kimyasallar içeren test edilmistir ve bir fetusun sagligi için zararli oldugu kanitlanmis olmasidir.

Ve gerçegi özellikle, bu ürün kullanan tüm maddeler listesine kanunen gerekli degildir karsi krem ??üzerinde, güzellik ürünleri söyledi, bu yüzden gerçekten ne aliyorsaniz asla bilemezsiniz edilebilir.

Bu bana sorarsaniz, size emziriyorsaniz hamile iken ve ne zaman kirisiklik önleyici krem ??uzak kalmak en iyisidir, mümkün oldugunca neden kadardir.

Ama umutsuzluk yok. Bebeginizin saglikli gelistirir ve cildinizi hala ihtiyaci uygun simartan alir emin olabilirsiniz bazi seyler vardir.

Her seyden önce, yine nemlendirici kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek basina bu zaten cilt gençlestirici büyük bir yardimcidir. Cilt bakim ürünlerinde kötü maddeler uzak durun ve bunun yerine organik maddeler için gidin.

Organik cilt bakim ürünleri için, Dr Haushcka, Weleda ve Dr Alkaitis Cilt Bakimi bakabilirsiniz.

Ikinci olarak, dogru bu dönemde kendiniz besler emin olun. Bu ne büyük ölçüde yemek cildinizi hem de nasil göründügünü etkiler oldugu bir sir degil. Yani saglikli yemek. Her zaman antioksidan gida yüksek ve çok su içmek.

Eger gerçekten yüzünüzde bazi Antiaging ürünleri kullanmak istiyorsaniz Ayrica, o dogal gitmek. Evde yapabileceginiz dogal kirisiklik önleyici tedavi bir yeri vardir. Onlar güvenli konum ve size karsisinda koyarak tam olarak biliyorum.

Örnegin, 4 E vitamini kapsül, bal yarim çay kasigi, limon suyu ve yogurt karistirin ve daha sonra bir parça pamuk ile yüzünüzü bunlari har vurup harman savurmak. Daha sonra 30 dakika kadar üzerine birakabilirsiniz. Bu ev karisimi nemlendirici ve cilt hücrelerinin iyilesmesinde çok yardimci oldugu söylenir. Bu 4 veya 4x Haftada ve size kirisiklik önleyici krem ??kaçirmayacaksiniz.