erkek cilt bakimi hakkinda gerçegi

Ben erkek cilt bakim ürünleri bilinen en sert maddeler bazi içeren söylemek sasirdim. Onlara cilt bakim ürünleri aramak için bile mantikli degil. Onlar cildinizin sagligi için bakim yardimci bir sey içermez.

Bir erkek cilt bakim ürünleri bakimi söz konusu oldugunda yatistirici ve nazik olmalidir. Erkekler genellikle daha çevresel kirleticiler ve günesten gelen UV isinlarina maruz kalmaktadir. Genellikle daha fazla zarar, tahris ve iltihabi neden yüzlerini, tiras. Peki, neden erkek cilt bakim ürünleri daha fazla zarar maddeler içerir ki?

Bu sorunun cevabi gerçekten açik degildir. Bir kismi gelenektir. Büyük sirketler 50 yil veya daha fazla ayni malzemeler kullaniyoruz. Onlar gerçekten formülleri degisen ilgilenmiyor.

Eger bir erkek cilt bakim ürün seçimi çok önemlidir. Bu maddelerin etiket okumak ve önlemek için olanlar ögrenmek hatirlamamiz gerekiyor. Burada kisa bir listesi, vazelin, mineral yag, parafin, polietilen glikol, parabenler, etilen oksit, etanol, propilen glikol, izopropil alkol, oksibenzon, benzofenon, Avobenzonun, toluen, paraben ve parfüm.

Etiket üzerinde kelime koku bir mayin tarlasi gibi bir seydir. Bu “aromatik hidrokarbonlar” olarak bilinen 2.400 farkli kimyasal, herhangi bir sayi bakin olabilir. Sirketler bir kadinin veya bir erkek cilt bakim ürünü koku yapmak için kullanilan bir kimyasal liste için gerekli degildir. Bu onlarin “gizli formülleri” korunmasina yardimci gerekiyordu.

Erkek cilt temizleyiciler keçi sütü gibi hafif maddeler, Manuka bal, çay agaci yagi veya yulaf ezmesi içermelidir. Tiras yaglar öncelikle bitkisel yag olan köpürmeyen çözümler olmalidir. Tiras sonrasi kolonya ayni sey olmamalidir. Kolonya bir dab tamam ve tüm bu gerçekten gerekli. Birçok erkek, biraz asiriya. Herhangi bir kadin isteyin.

Bir erkek cilt bakimi nemlendirici biyoaktif keratin, hamamelis, Capuacu tereyagi ve koenzim Q10 içermelidir içindir. Ise Bu, bir nemlendirici, bir tiras olarak kullanilan bir ürün olmalidir. Maddeler kizariklik, iltihap ve tahrisi önlemek. Onlar jilet yanik, hem de günes yanigi yatistirmaya. Onlar gerekiyordu degildir çünkü, yanma, kizariklik veya tahris neden olmaz.

Çünkü içerdigi alkollerin tüm sokmalari losyonun. En iyi erkek cilt bakim kremleri aci yok. Onlar yaslanma belirtilerini geciktirmek ve ters yardimci.

Koenzim Q10 ve biyoaktif keratin zararli serbest radikallere cilt hücreleri korurken, kirisikliklari azaltmak ve sikiligini artirmak, günes hasari azaltmak ve kahverengi lekeler solmaya, enflamasyon ve kizariklik azaltmak için gösterilmistir. Her insan cilt bakimi için serbest radikal hasari önleme üzerinde odaklanmalidir. Bu yas belirtileri tüm birincil nedenidir. Günesten gelen UV isinlari cilt kanseri katkida nedeni budur.

Bu konuda hiçbir kuskunuz olmasin. Insanlar yaslandikça, cilt hücrelerinde antioksidan daha az ve daha fazla serbest radikaller vardir. Günese maruz kalma bu radikal moleküllerin daha üretimini tetikler. Biyoaktif keratin ve koenzim Q10 antioksidan seviyeleri doldurmak ve serbest radikal hasari onarabilir. Bu maddeler içeren erkek cilt bakim kremleri etkili anti-aging ajanlar kanitlanmistir. Sizin için daha ne isteyebilir ki?

Eger yaslanma cilt tedavisinde kullanilan az bilinen ancak klinik olarak test edilmis dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz, bugün benim web sitesini ziyaret edin.