Eger saç ve ütüler

Resim bu, siz aniden yakin olsun istedim derin, koyu renk gözleri ile bu sicak adam ile bir tarih var sonsuza dek ya da uyandiktan sonra ilk sey çok önemli bir sirketin rapor sunma ‘gönüllü’ oldum çünkü. Ve hepimiz kaotik sabah saç ne kadar biliyor, bukleler ve dalgalar ve kenarlari sadece kendi hayatini alma ve her yerde etrafinda ziplatma.

Eksi tiyatro, belki sadece o mükemmel parlaklik için saç üzerinde pürüzsüz ve bu CG-gelismis saç reklam gördügünüz parlak istiyorum. Bu sizin stilist için saç bile biraz berbat olur her zaman gitmek zorunda olmadan.

Kolayca ve etkili, hizli bir sekilde saç kontrol almak için bir yol ihtiyacimiz olacak.

Bir stilist veya CG-gelismis video için bir sonraki en iyi sey ütüler olacaktir. Hayir, büyükanne elbiselerini gidermeleri için geri gün kullaniyordum demir. Saçiniza biraz merhamet!

Bizim burada bahsediyoruz saç için bir demirdir. Simdi muhtemelen stilist bir eczane bile bir saç bakim magaza ya da rafta belki zaman içinde bir noktada bu kullanin veya gördüm. Bu kullanisli küçük saç ütüler çogu bir çanta sigacak kadar küçük ve özel günler için saç düzeltmek için bir anda kullanilabilir. Ancak, bir yanlis hamle yapmak ve saç kurur gidiyor, yipratmak, ve en kötü ihtimalle, kurur ve tamamen ölür!

Yani burada birkaç ütüler hakkinda isaretçiler ve onlarla sansinizi deneyin önce bunlari kullanarak sunlardir:

• Kalite Kontrol – saçini demir almak için gidiyoruz kontrol edin. Ucuz, düsük kaliteli ütüler kaplamalar var, özellikle sik kullanimi ile, hizli bir sekilde ince olacak. Bu saç zaman içinde zarar sansini artiracaktir. Saç ütüler ile, aliyoruz marka düsünün: Karmin dikkate için sadece bir marka adidir.

• talimatlari okuyun – Talimatlari bir nedeni var, ve size patlama yavru, kafa derisi, hatta parmaklarinizi istemiyorsaniz, onlari okuyun.

• iyice saç temizleyin – kir, yag, ter veya diger yabanci cisimler tamamen ve tamamen saç berbat harika bir yoldur oldugu zaman saç Ütü. Eger saç batinin kötü cadi olarak Cadilar Bayrami kiyafetleri maç istiyorsaniz bunu.

• Nem tolerans için kontrol edin – saç nemli ve “islak kuru” ütü olarak bilinen bile saç ütü çalisabilirsiniz. Üzerine su ufak bir bit varsa Ancak, bazi saç yemek. Bu özellik için marka kontrol ettiginizden emin olun.

• Demir her gün – çok sik saç Ütü, ne olursa olsun saç kurur. Bu iyilesmek için zaman verin ve bunu öldürmeden saçlarinizi düzeltmek için gidiyoruz.

• kremler, spreyler ve tefsirler Styling – Bu çok zordur. Dogru alin ve saç kusursuz görünümlü çikacaktir. Yanlis mi, ve diyelim sadece bütün gün bir sapka giyen düsünebilirsiniz söylüyorlar. % 100, ütüler dahil olan bu kimyasallar ile basparmak kesin kural yoktur. Yapilacak en akillica sey bir profesyonel danismak olacaktir: stilist bilmek için en iyi kisi olurdu bu yaglar, krem ??ve spreyler saç ütü ile iyi olsaydi.

Düz demir kullanimi hakkinda sabir ve bilgi ile, hiçbir zaman bir profesyonel gibi kendi saç düzlestirme olacak!