Eger dogal cilt bakim alisveris olmalidir neden

Son zamanlarda dogal cilt bakim alisveris basladi mi? Birçok kisi bu gün magazalarinda mevcut kalitesiz cilt bakim ürünleri ile sinirli hale gelmektedir. Bu sirketler sadece bu ürünlerin popülerligine yararlanmak için krem ??ve losyonlar disari pompalama gibi görünüyor.

Dogal cilt bakim alisveris degil tüm organik ürünler cildinize çizgi ve kirisikliklari azaltmada etkili oldugu zaman akilda tutulmasi gereken bir sey. Buna ek olarak, sadece ürün, dogal ya da organik oldugunu iddia etmektedir, çünkü iyi bir ürün oldugu anlamina gelmez.

Alisveris yapmadan önce, etkili bir organik madde aslinda ne bir anlayis var için biraz arastirma yapmak gerekir. Digerleri ise Örnegin, bazi yaglar, cilt için iyi. Madeni yag hiç de iyi degil. Ucuz bir katki maddesidir ve cildinizi yumusak hissettiriyor çünkü kullanilir. Ancak, akne breakouts yol açabilir, gözenekleri yapismasina neden olabilir.

Bu üzüm çekirdegi yagi, avokado yagi ve macadamia yagi gibi dogal yaglar çok etkili dogal cilt nemlendiriciler vardir. Bunlar içten disa nemlendirmek yardimci olmak için cildin derinliklerine nüfuz.

Ne zaman dogal cilt bakim alisveris, aktif Manuka bali adi verilen dogal bir madde için uyanik olmak. Bu madde Yeni Zelanda’da yetisen Manuka çali türetilmistir. Arilar sadece Yeni Zelanda’da bulunan bu çali, en çiçeklerden nektar toplamak. Bu çiçeklerden üretilen bal bazi benzersiz sifa özellikleri vardir.

Bilim adamlari bal Benzersiz Manuka Faktörü (UMF) benzersiz enzimlerin iyilestirici özellikleri çagrida bulundular. Özellikleri cildinizi bakmak ve genç hissediyorum yapmak için yardimci olur.

Insanlar dogal cilt bakim alisveris bir baska neden çünkü tüm kimyasallar ve bu gün en markali ürünlerinde bulunan sentetik maddeler tasimaktadir. Bazi kimyasal maddeler dioksan ve parabenler gibi kanserojen mümkündür.

Dogal cilt bakim alisveris bugün benim web sitesini ziyaret edin aradigimiz ne hakkinda daha fazla bilgi için.