cilt bakimi ve faydalari

Iç organlarin aksine (kalp, akciger, beyin) cilt dis ve tüm vücudu kaplar bir organdir. Diger bir deyisle, en görünür organi cilt.
Bu cilt hasar geri alabilirsiniz enzimler kullanarak kendini çözebilirsiniz hiç yalan. Gördügünüz gibi, cildimizin aslinda çok bir kalkan gibi bir “savunma organi” var, önemli bir organdir.
‘Cilt kalkan’ lutfen disinda olarak, içeriden birçok tehditlere maruz kalmaktadir. Disaridan UV hasari, kesikler, siyriklar, kirlilik, bakteri veya hatta klinik faktörlere maruz kalmaktadir. Içeriden hormonal degisiklikler, yagli cilt, metabolik faktörler, büyüme vardir. Bu cilt olabilir zarar nasil sasirtici.
Her seyden önce, deri bir kalkan yaptigi gibi asinir, bu yara izleri, kirisikliklar, çatlaklari, günes hasari ve enfeksiyon biriken, bozulur. Aradaki fark bir kalkan olacak gibi cilt genellikle degistirilmemistir gerçegi yatiyor.
Cilt ile ilgili iyi sey zarar ters kendini iyilestirici özellikleri oldugunu. Bununla birlikte, bu, ayni zamanda, bir disari cildi giyen anlamina gelir. Cilt ve savunma mekanizmasi her zaman vücudu korumak için çalisip, ama zaman geçtikçe, iyilesmek ve korumak için yetenegi azalir. Bu hatirlamak için cilt bakimi creams.It ‘nin temel kullanarak bir cilt tedavi geçmesi ne kadar gerekli gösterir, cildimizin gerçekten ne kadar önemli oldugunu, dogal bir organdir. Sadece cilt bakim tedavi ürünleri her türlü uygulamak için çok iyi bir fikir degil, uygun bir biri olmalidir.
Biz cilt kendini tamir özelliklere sahip oldugu gerçegini vurguladi, ancak hile bir zamanlar oldugu gibi bu özellikleri is ve islevi yapmaktir.
dogal tedavi
Eger cilt için geçerli tercih cilt bakim ürünü cilt kendisi kadar önemlidir. Eger biyolojik bir çözüm kullaniyorsaniz, cildin savunma faktörleri zorlar yeterli deri ürün seçmektir, dogal saglikli sonuçlar yapmak için bir sey verebilir, bu bir dogal cilt ürünü seçerek elde edilebilir.