Cildin dogal maskeler ile yaslanma durdurmak

Cildin yaslanmasini yavaslatmak için, düzenli olarak meyve, sebze ve otlar dayali maskeler, peeling ve losyonlar kullanmalisiniz. Sonbahar hazirlamak çok kolay bitki örtüsünün uygulama için ideal bir dönemdir.
Havuç maskesi
Zeytinyagi ve biraz nisasta bir çay kasigi ekleyin, yumurta aki ile bir ya da iki rendelenmis havuç karistirin. Yüz ve boyun maskesi uygulayin ve 15 dakika (yagli ciltler için) veya 30 dakika (kuru ciltler için) bekletin. Ilk soguk su ile daha sonra, sicak ile durulayin.
Patates maskesi
Rendeleyin ve patates ve salatalik karistirin ve yüzünüze ve boynunuza uygulayin. 20 dakika tutun ve biraz limon suyu eklenmis su ile durulayin Kapak. Bundan sonra, yavasça deri içine zeytinyagi sürün.
Kirisiklik karsiti soyma maskesi
Ince, temizlenmis kabak çekirdegi bir avuç dograyin düzgün bir kitle olusuncaya kadar krem ??ve hint yagi ve karisimi on damla bir çorba kasigi ekleyin. Öncesi temizlenmis yüze maske uygulayin ve yarim saat dinlenmeye birakin. Kisi bu islem sirasinda istirahat halinde etkisi daha iyi olacaktir. Pamuk ile maske kaldirmak, daha sonra soguk su ile daha sonra, sicak ilk, yüzünüzü yikayin.
Kas tonusu geri besleyici maske
Bir elma firinda, bu kabugu ve daha sonra püre yumusak ve krema bir çorba kasigi ekleyin. Yumusak bir kütle olusana dek karistirin. Ilik su ile durulayin, daha sonra 20 dakika bekletin, önceden temizlenmis yüze maske uygulayin.
Avokado maskesi
Bir olgun avokado çatal ile püre yapin ve yogurt ve kil bir çorba kasigi ve sandal agaci uçucu yag 3 damla ekleyin. Yumusak kütle olusana dek karistirin. Islak yüze uygulayin ve 15 dakika sonra nemli bir bezle temizleyin. Avokado yagi mükemmel yumusatici vardir ve derileri nemi geri kazandirir.
Kirisikliklar için ayva maskesi
Ayva taze sikilmis meyve suyu 5 çay kasigi ve bugday tohumu 4 çay kasigi ile bir yumurta sarisi karistirin. Öncesi temizlenmis yüze maske uygulayin ve yarim saat bekletin. Bundan sonra, ilik su ile iyice yüz yikayin.