bu yüzden bir kuaför benim için ne yapabilir

Bir Kuaför, isi istediginiz gibi görüntüyü degistirmek ya da korumak için, saç kesme veya stil için kisidir. Sizin kuaför saç boyama, saç kesimi ve saç tekstüre teknikleri karisimi kullanilarak yok. Kuaförler genellikle saç teknisyenleri denir ama ayni zamanda da güzellik olabilir.

Ingiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi bazi ülkelerde, dönem kuaför daha sik kullanilirken, ABD’de kuaför genellikle teknisyen ve stilistler olarak bilinir. Bu meslek kendi etnik büyük bir parçasi olmak için saç kullanimi gibi Ingilizce asalet ikinci yüzyillar kökleri olabilir.

Bugünkü kuaförler hem görünüyor ve genel görünümünü gelistirmek için çabalarini koymak moda tasarimcilari olmasi gerekiyordu. Bunlar kisilik izlemek ve bundan sonra çok dikkatli bir saç modeli kisiliginizi cazibesini artirmak için planlanmaktadir.

Büyük bir saç kesimi sik görünüyor saglikli saç bakimi ve bakimi kolay olmalidir sirasinda yüz sekli ve yasam tarzi takim elbise kumasi. Sizin ayna var yüz sekli sizin özellikleri ve tür anlamaya en iyi arkadasinizdir. Sizin için en iyi saç kesimi stili yüz sekli tarafindan belirlenir ve büyük bir saç modeli her zaman bu gerçegi bagimli oldugunu. Bu nedenle, size uygun saç modeli denge ve güzelligini vurgulamak ve kolayca kendi takip ve stil ki stil olacak saç modeli oldugunu. Sizin kuaför saç modeli yeni bir görünüm için önemli bir karar bakim yapmak gerekir. Mevcut birçok farkli saç stilleri, seçin gibi arama yüzünü tipinize uygun ve buna göre gitmek olanlar. Sizin kuaför genellikle kisilik için uygun saç modeli belirlemek için en iyi yargiçtir.

Iyi bir kuaför kesinlikle yüksek elmacik kemikleri, güçlü çene hatlari vb gibi en güzel özellikleri vurgulamak istedigi, ve daha az onaylama özellikleri asagi oynamayi seviyor. Yüz sekli artik birçok Hairstylists gün daha az önemli bulgudur, ancak yüz sekli bir kesim için genel sinirlama kurmak için iyi bir yoldur. Eger yüzünüzün sekli bilmiyorum ama bilmek istekli, o zaman geri saç baglama önerilen, uygun bir ortam yardimi (dudak kalemi / yakin ayna ayaga ve yüzünüzün yansimasi iz cam isaretleyici). Geri adim ve bir bakin! Yüzünüzün sekli yuvarlak, kare, oval veya kalp seklinde benziyor.

Bu ve yüzünüzün sekli yeni bir saç modeli seçerken akilda tutulmasi gereken iki temel faktörler olarak, kalin, ince, vb ince olup olmadigini, siz de sahip saç türünü bilmek çok önemlidir.

Daha yaygin saç kesim ya da bazi terimler asagida siralanmistir;

Afro, A-Line, Bangs / Fringe, Bantu / Zulu knot, Ari Kovani, Bouffant, Bun, Blowout / Konik, Cornrows, üzerinde Tarak Buzz kesim, Bob kesim, Bowl kesim, Sezar kesim, Chelsea kiz, Chonmage, Mürettebat kesim, kirpma, Croydon yüz germe, Perdeli saç, Devilock, yüksek ve dar Dido çevirme, Kivir kivir, Duck Ass veya Ducktail, Emo saç, Fauxhawk, Tüylü saç, Parmak dalga Flattop, Flip, fofa, Fransiz örgü, Fransiz büküm, Hime kesme, Hi-üst solmaya, at nali Flattop, Indüksiyon kesme, Jheri kivirmak, Japon saç düzlestirme, Khokhol, Katmanli saç, Özgürlük sivri, Uzun saç, düsük ve dar, Mohawk, Mop-Top, Kefal, Odango, Ofuku, Pageboy, Perm, Pigtailler , Peri, Pompadour, at kuyrugu, alindaki bukle, Recon, rattail, Ringlet, Ronaldo, kisa arka ve yan, Shape-Up, Sidebang, Tirnakli, kabarik saç modeli, Tezgah alti, basin tepesini tras etmek sevismek ve Wings Yan Spike, Bant-up, Konik solmaya,.

Bunlarin yani sira, Hairstylists her zaman müsterilerin kisilik ve yasam tarzlarina göre çok daha fazla yeni stiller olusturulmasi vardir.

Yeni saç kesimi yardimci olmak için sizin için bazi ipuçlari
Süper kalin uzun saç • Eger, belki toplu azaltmak için katmanlari için tercih
• Saçinizi düzenli olarak kesilmis olmasi önemlidir. Sizin kuaför süre hakkinda size bilgi verecektir ama genellikle her 6-8 haftadir. Bu kirik uçlari azaltmak için ve saç büyümeye çalisiyorsaniz ayni zamanda büyüme tesvik yardimci olacaktir.
• Eger saç ya da katmanlarin uçlari kivircik almaya basliyor oldugunu fark baslar, bir süs veya bir klima tedavisi için gecikmis olabilir.
• Eger kuaför konusmak emin olun. Sadece onlar ne istediginizi bilecek sanmayin. Eger bazi fotograflari ile çekmek veya dergi resimleri kesip eger. Iyi bir kuaför bir stil uygun olacaktir ya da sizin yüz sekli daha iyi bakacagiz böylece bile belirli bir stil ayarlamak mümkün olabilir olup olmadigini size yardimci olacaktir. Sadece yürüyüs ve “Ben bir degisiklik istiyorum” deme
• büyük bir degisiklik kaçinin. Her zaman vardi varsa uzun saçli aniden tüm kapali tiras etmeyin. 10 üzerinden 9 kez nefret edecek! Ama sonra tekrar kisa uzun gitti ve tamamen sevdim insanlar olmustur. Tekrar kuaför sohbet, onlar degerli bir bilgi kaynagidir.

Ama en önemli ipucu:
En iyi Kuaför ya da stilist saygi ve stil saç istediginiz sekilde davranir biridir.