bronzlasma hap dogrulari

Bronzlasma haplari muhtemelen günessiz cilt bakim ürünleri tarihinin en büyük efsane vardir. Onlar destekler ve dergiler, reklamlar ve internet sitelerinden ilaç magazalarda promosyonlar, mümkün olan tüm yollarla takviyesi olarak kullanimi tesvik eden bir piyasada çogaldi. Bronzlasma haplari diyet takviyesi olarak satilan ancak FDA onayli degildir ve hepsi, tedavi tedavi veya herhangi bir saglik sorunu önlemek olmadigini reddi içerir. Bu bronzlasma haplari güvenlik siddetli tartismalar için konu oldu daha fazla kez, ama hiçbir kesin önlemler kullanimini olumsuz etkileyecek alinmistir. Bronzlasma haplari etkili mi? Bir% 99 güvenlik seviyesi var mi?

Tan olusumunu etkileyen temel faktörler bilmek bronzlasma haplari ve verimlilik ve verimlilik eksikligi arkasinda yatan mekanizmanin anlasilmasi için yararli olabilecek. Bu, genetik yatkinlik anlamina gelir ve ultraviolets maruz kalma düzeyi bronzlasma etkileyen iki ana unsurlardir. Beslenme gelince, diyet bronzlasmis alma konuda söylemek çok hafif bir kelime geçiyor. Bir açik tenli Kafkas Gönderdigi örnek alin, ne olursa olsun / o onun bronzlasma, kullanacagi hala deri hücrelerinde düsük melanin konsantrasyonu verilen zor olacak haplari bronzlasma kaç degildir.

Bazi bronzlasma haplari da gida ürünlerinin üretiminde bir renk katki maddesi olarak kullanilir kantaksantin içerir. Gida ve Ilaç Dairesi bu kullanim onayladi olsa da, ayni sey degil bir tabaklama maddesi olarak cantharxanthin güvenligi konusunda söylenebilir. Gida, kimyasal sadece küçük bir miktarda tabaklama haplari ise, gerekli oldugu gerçeginden fark sonuçlar, çok büyük konsantrasyonlari gereklidir. Kimyasal etkisi bunu kahverengi turuncu-kahverengi bir renk veren deri altina maddenin yatirma olusur, ne yazik ki, ciddi yan etkilere hap tabaklama bu tür uygulama ile ilgilidir.

Hepatit durumlarda kantaksantin bronzlasma hap kullanimi ile ilgili edilmistir; FDA bunlarin kullanimi ile ilgili olarak bu ürünlerin ve verilen uyarilar sürgün. Su anda Avustralya’da test edilir haplari bronzlasma baska bir tür melanin salgilanmasini uyarmak için hormonal bir bilesik güveniyor, çok UV isinlarina maruz kalma ile birlikte bu ilacin daha etkili oldugu görülmektedir. Bu iki ilaç çesitleri yani sira, hap bronzlasma etiketli bitkisel takviyeleri her türlü vardir. Ancak, beslenme tan kalitesinde önemli bir rol oynamaya görünmüyor, ve hap tabaklama kendi etkinlik düzeyi oldukça düsüktür.