sisen liposuction – farkliliklari anlamak

Bireylerin çogunlugu liposuction prosedürü biliyorum ve dahil olan farkli yönleriyle, ancak sisen liposuction olarak bilinen belirli bir liposuction islemi farkinda olan az insan var. Bu islem normal ise lokal anestezi altinda yapilir ve tuzlu, epinefrin ve lidokain bir arada çözüm pompalama gerektiren liposuction son derece sik görülen tipidir. Bu islem sirasinda cerrah önce kaldiriliyor yag bir kisi vücuda yag olan alanlara çözüm enjekte eder.

Sisen liposuction islemi ilk olarak 1980’lerin ortasinda, onlarca yil önce dermatologlar cerrahlar tarafindan gelistirilen, yine de gerçekten daha son yillara kadar kendi haline gelmistir olmamisti. Sisen liposuction yöntemi genellikle daha az morarma ve kanama bir etkisi vardir liposuction islemi baska türlü çok daha küçük kanüller kullanir.

bazi faydalari

Sisen liposuction islemi ile farkli birçok avantaj özellikle liposuction tedavilerin diger türleri üzerinde vardir. Cerrahi yöntemler diger türleri ile karsilastirildiginda bu cilt, kanama azaltilabilir miktarda, morarma düsük miktarda ve hasta için kurtarmak için çok daha hizli bir zaman çok daha az düzensizlikler saglar.

riskleri

Sadece baska bir islem oldugu gibi riskleri yani sira sisen liposuction ile ilgili olasi komplikasyonlari vardir. Bunlardan bazilari çukurlasmayi, yumrulardir, cilde düzensizlikler, gevsek deri ve olasi enfeksiyon içerir. Bu riskler bu tür prosedür ile iliskili olsa da, sisen liposuction nispeten daha az karmasik bir prosedür, normalde çok az yan etkileri vardir biri oldugunu not etmek önemlidir.

kurtarma zamani

Tipik olarak ancak bu noktadan sonra da hiç degilse genellikle, fark olmayacak görünüm çok soluk olmaya baslayacak, yumusatmak için baslatmak için izleri çogu için yaklasik alti hafta sürer. Bu ameliyat tamamlandiktan sonra bir iki gün için dokularda kalir da islem öncesinde size anestezi uygulanan oldugunu çünkü bu yana tedavi edilir bölgede geçici bir uyusma hissedeceksiniz mümkündür.

Bu size ameliyat oldu sonra bu tedavi alanda gerginlik ve sonuçta çesitli miktarlarda neden olabilir gibi, ilk hafta en az fiziksel aktivite herhangi bir tür, önlemek sorunlar olacagi önerilir. Bu islemi geçiyor sonunda hastalarin büyük çogunlugunda zihinsel uyari ve hatta hemen ameliyat sonrasi isleyen yetenegine sahiptir ve herhangi bir sarhosluk ya da mide bulantisi deneyimi yok.

Liposuction bir çok faydali prosedür, ayni zamanda istediginiz vücut size birakarak, asiri yag çikarmak vücudunuzun sekil yardimci yetenegine sahip biri olarak yetenegine sahiptir. Ayrica, bu nedenle ortalama bir kisi için kullanilabilir hale, prosedürleri diger türlerine göre bakti oldukça ucuz bir islemdir. Son derece önemli bir sey olarak deneyimli cerrah ve sizi prosedürü olabildigince düzgün gidecek böylece ile kisisel rahat olarak nitelikli bulmaktir.