firçalar ve onlarin amaçlari türleri

Iste seçenekler:

Firça Styling: Bir sekillendirme firça kavisli bir sekil olmasi için bilinen ve sadece bir tarafinda killar degil, bir yastik destegi ve hiçbir delikleri vardir. Bir stil firça köklerine birimi olusturmak için yardimci olur ve böyle bir bob veya orta boy saç stilleri saç için mükemmeldir. Hizli darbe kuru izin saç tipleri gerçekten firça etrafinda bu basit tüm yararlanacaktir.

Paddle Firça: kürek firça sekillendirme firça çok benzer ama boyutu ve düz sekli farklidir. Bu daha uzun ve kalin saç üzerinde kullanilmak üzere izin verir ama ses katmiyor bir tarafinda killar ile büyük bir firça.

Yastik Firça: Bu firça dogal olarak düz orta uzunlukta saçlar için en iyisidir. Firçanin düz arka kil düzgünlük güçlendiriyor kürek firça çok benzer olmak. .

Firça Vent: havalandirma firça sadece bir tarafinda killar olan bir firça, ne farkli bu havada akmasina izin delikleri sahiptir. Bu, yön ve hareket eklenirken kökleri birim olusturmak için kullanilir. Bu firça uçup ya da bu firça stil olarak düz veya yardimci olmak için yardimci olmuyor gerçegi statik nedeniyle egilimli oldugunu saçlar için uygun degildir.

Yuvarlak Firça: Yuvarlak firça sekli “yuvarlak” ve saç veya stil hemen hemen her tür stil için idealdir. Farkliliklar varil boyutu (küçük, orta, büyük veya jumbo) ve kil yerlestirme bulunmaktadir. Yuvarlak bir firça ile asansör, hacim, curl veya pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. Küçük yuvarlak firça kivrilma ve hareket olusturmak için silindirleri gibi hareket bir darbe kurutma makinesi isi ile kullanildiginda. Daha büyük yuvarlak firça düz saçlar ve vücut ekleyin. Saç uzunlugu ve istenen bitmis bir görünüm için hangi boyutta firça belirler.

Iste birkaç yuvarlak firça ipuçlari:

Eger kisa saç ve birimi olusturmak istiyor musunuz? Eger öyleyse o zaman bu Circir 350. ya da 370. olarak daha açik bir kil yuvarlak firça satin öneriyoruz.

Eger asansör gibi ve circir # 300, # 310 veya # 330 düsünün kivirmak olacagini kisa saçlar için.

Uzun saç ve asansör ve biraz kivrilma istiyorsaniz o zaman ben circir 390. dikkate almak söylerdim.

Eger kivircik gibi circir # 330 gibi daha küçük bir varil, 350. veya 370. kullanmak istediginiz uzun saçlar için