diz agrisi içeriden sirlari kesfetti.

Diz agrisi önemlidir?
Bir spor tadini çikarirken bir bag yirtik varsa, diz agrisi ciddi ise hemen bir ortopedi uzmani görmek isteyebilirsiniz. Sansini agri siddetli oldugunu, ve sansini normal yürüme yetenegine sahip degil edecegiz, bu yüzden gerçekten baska bir seçenek yok. Bu, genç ya da yasli ister sizin kikirdak gözyasi potansiyeli mümkündür. Size yol ebil her zaman, bunu hemen doktorunuza aramak için zamani oldugunu fark. Sisme veya kizariklik ve gün sayisi daha fazla süren agri bu tibbi tedavi bulmak için zamani anlamina gelir. Agri ile basa çikmak için en iyi yolu neden bilmek ve bu sik sik doktorunuzla avisit gerektirir.

Bir yaralanma alma süphesiz bir kisi diz agrisi ile sona erebilir baskin yöntemlerden biridir. Iç (medial) ve dis (yan) bölmeleri ve diz kapagi (patella): diz üç bilesenden yapilmistir. Bu elemanlarin herhangi bir veya tüm hasar diz agrilari neden olabilir. Bir otomotiv kaza gibi ciddi bir etki veya olay elde edilebilir kiriklar, cerrahi islem gerektiren ve diz sag zarar bir döküm yerlestirilir sahip, hasarli kemik yol açabilir.

Birçok kisi sürekli diz agrisi tetikleyebilir kendi diz artrit gelisir. Agrisi gelir ve gider, ya da tüm gün ayaklarinin üzerinde olmustur var sonra bunu fark olabilir, ya da olay sizi normalden daha fazla yürüdü olabilir. Kendinizi çok yorgun bulursaniz bu ortak agri kesfedebilir. En fazla 20 dakika bir isitma yastigi kullanarak diz genelinde kaslari gevsetmek ve agri kaldirmak yardimci olabilir.

Olumsuz eklem hedef romatizmal rahatsizliklari, karsilik gelen diz, etkileyen emin durumlar bile vardir. Hastalik bu tür ile ilgili kisiler genellikle hareket kisitliligi, bölgenin agri, sertlik ve sislik benzer isaretler içermektedir diz, içinde artrit deneyim.

Harika bir haber diz agrisi giderilmesi için tedavi ve bir dizi seçenek olmasidir. Uygun bir tedavi bulmak için en kolay yolu, acinin sebebi teshis geregidir. Örnegin, bag için kazalar, dizlerinin üzerinde herhangi bir agri gidermek için yatak gevseme ve aspirin ilave agirlik yerlestirerek önlemek için bacaklari korumak, sisligi azaltmak için buz paketleri yüksek kullanilarak giderilecektir. Gerekirse tendinit vakalari genellikle, anti-inflamatuar, reçete çare, buz paketleri, egzersiz ve bir dizlik ile islenir. Asiri durumlarda bir kortizon enjeksiyonu gerektirebilir.

Bir kilo çift, ve kilo bile yük kaybetmek gerekir eger öyleyse Vücudunuzda Her ekstra kilo, dizlerinizin üzerinde daha fazla stres yerlestirir, size hafif zaman diz agrisi kaybolur göreceksiniz mümkündür. Gezinme Eger future.Surgery içinde kazalari önlemek için diz kas dokulari güçlendirmek için ek olarak birkaç kilo damla yardimci olabilir genellikle asilama ve bag aninda çalisan, kirik alani yeniden, tamir içerecek asiri diz agrisi durumlar için bir seçimdir yirtik eklem ve diz geri performans. Ancak, orta durumlarda hafif için diz agrisi ile basa çikma için ayrica daha dogal yaklasim vardir.