depilatories z için bir

Depilatories veya epilasyon sivi ve kremler, vücut saç kaldirmak için harika bir yol sunar. Eger saç büyük yamalar kaldirmak için ariyorsaniz ya da sadece bir hedef alanlar depilatories ihtiyaçlarinizi karsilamak için hiz ve etkinliginin dogru kombinasyonu sunuyor olsun. Ama nasil depilatories epilasyon diger formlari kadar yigini mi? Ne epilasyon bu sivi formlari kullanarak artilarini ve eksilerini ve rakiplerine gerçekten üstün?

Depilatories epilasyon diger popüler yöntemlerle karsilastirildiginda nasil çalistigini bakarak baslayalim. Depilatories saçinizin protein yapisi ile etkileserek çalisir. Iki birbirleriyle temas zaman saç aslinda kolayca kazimak ve temizlemek oldugunu biraz su birikintisi içine erir.

Diger saç aksine kaldirma yöntemleri depilatories cildinizin yüzeyinde saç çikarin. Agda, tweezing dis ve diger çekme yöntemleri tüm kök tarafindan saç çikar. Eger yöntem için dogru olani karar verirken dikkate almak gerekir epilasyon yüzey artilari ve eksileri vardir. Bu alt dermal düzeyde çekmeyin çünkü depilatories agda veya benzeri epilasyon yöntemlerine göre çok daha az agrilidir. Ne yazik ki bu da depilatories kullanarak tüylerden zaman birkaç gün sonra tekrar büyümeye egilimi anlamina gelir. Depilatories ile Epilasyon uzun tiras gibi diger yüzey seviyesi yöntemlerle epilasyon daha sürer, ama örnegin, balmumu gerekir daha hala çok daha sik bunu gerçeklestirmek gerekir.

Bir tüy dökücü kullanarak uygulamadan kalan karisiklik kapali temizlik, tüm süreç olarak özellikle uzun zaman almaz, sadece kolaylik benzer, yaklasik 15 dakika sürer hiçbir bulmak hiç denemek isteyenler. Bir veya iki kez bir hafta tüysüz kalmasi 15 dakika harcama özellikle büyük zaman yatirim ve çogu insan için taahhüt olabilir biri degil. Depilatories da nispeten ucuz ve kolayca kendiniz evde uygulanabilir ve düzgün islemek için egitim her türlü gerektirmez.

Ayrica üzerinde tartisma olup olmadigini diger yöntemler gibi güvenli ve cilt için saglikli depilatoriesare. Depilatories cildinizin saç çözmek için nispeten güçlü kimyasallar kullaniyorsunuz ve muhalifleri bu kimyasallarin düzenli kullanim için güvenli olmadigini savunuyorlar. Taraftarlari depilatories dahil kimyasallar güvenli ama cildiniz için yararli degil sadece iddia. Bu son nokta depilatories onlarin temizlik ve peeling etkisi nedeniyle onlari uygulamadan önce daha cildinizin daha yumusak ve pürüzsüz yapmak gerçegi ile desteklenmektedir. En depilatories de özellikle bu tür aloe ve uçucu yaglar gibi cildinizin sagligini gelistirmek için tasarlanmis ajanlar yatistirici ve nemlendirici içerir.

Genel ayrica cildin genel saglik ve görünüm gelistirirken depilatories saçlarini kaldirarak ilgilenen insanlar için mükemmel bir seçenek sunuyor açiktir bu. Insanlarin küçük bir miktar depilatories alerjik tepkiler ve bu yüzden devam edin önce vücudunuzun küçük, mütevazi bölümünde seçtiginiz krem ??veya sivi denemek ve cilt daha büyük ve daha belirgin bosluklar uygulamak için akillica bir fikir. Bir yan etki yok saglanan sonra depilatories sizin için mükemmel olabilir.