olmayan bir gözenek tikanma nemlendirici hakkindaki gerçegi

Ne olmayan bir gözenek tikanma nemlendirici yagsiz bir nemlendirici olmadigini söyleseydim? Evet, bu dogru … burada yüzden.

Yararli bir nemlendirici için için bu yaglar içeren vardir, ancak, kullanilan yaglar, dogal, karisim olmasi ve herhangi bir yan etkisi olmadan cildin kendi dogal yaglar besler gerekir.

Pazarda size yagsiz konulu sayisiz varyasyonlari bulacaksiniz, bu nedenle tüketicilerin dikkatli olun. Gerçekten olmayan gözenek tikanma nemlendirici bulmak için size maddeleri okumak gerekir.

Ilk ürünün içerdigi ne bularak baslayin, sonra uzak kalmak ve hangilerinin degil ne hakkinda bilgi edinin. Örnegin, mineral yagi bulunmaktadir. Kaçinilmalidir birçok cilt bakim ürünlerinde buldu rezil madde. Neden? Ucuz ve cilt sagligi için zararli oldugunu.

Madeni yag … Ayrica sivi parafin, parafin veya vazelin gibi diger isimlerle bilinmektedir. Çok zararli etkileri vardir çünkü bu madde sakinmak. Kuru cilt için geçici konfor sunuyor gibi geliyor olsa da, aslinda, gözeneklerinizi tikar dogal yaglar kaldirdigini ve toksinler ortadan kaldirarak alinan deri önleyecektir. Buna karsilik, akne breakouts, lekeleri ve diger istenmeyen etkileri gibi çesitli hastaliklar takip edebilirsiniz.

Ancak, mineral yaglar aksine saglik için zararli degildir dogal, yüksek kaliteli yaglar içeren nemlendiriciler vardir. Kendi cilt yaglari çok benzer dogal yaglar, iyi kabul, hizli nüfuz ve yagli bir his vermeyin.

Burada olmayan bir gözenek tikanma nemlendirici içerdigi oldugunu hakkinda bilmeniz gereken birkaç dogal yaglar sunlardir:

• Avokado Yagi – nemlendirici özelliklere sahip zengin ve derin nüfuz yag. Vitamin açisindan zengin klorofil yüksek düzeyde, yüklü anti-oksidan güçlü bir A, D ve E ve omega 3 ve 9 cildinizin sagligi ve gücü artirmak için. Ayrica bu döküntü ve egzama gibi cilt hastaliklari için yararli.

• Jojoba Yagi – makyaj jojoba yagi cildimizi iyi kabul anlamina gelir insan sebum buna çok benzer. Bu nedenle, breakouts veya tepkileri hiçbir tehdit vardir, tüm cilt tiplerinde çalisiyor, ve kuru cildi nemlendirir ve yagli deride yag üretimi kolaylastirir böylece cildin sebum dengelenmesine yardimci olur.

Yani orada o var. Dogal, yüksek kaliteli yaglar, güvenli, saglikli ve etkili cilt bakimi nemlendirici bulundu.

Eger olmayan bir gözenek tikanma nemlendirici cilt bakim ürünü aramak için ne egitimli bir karar mümkün olacak çok daha dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi için, bugün benim web sitesini ziyaret edin.