deri hastaligidir bu sadece bir krem

Dogal insan hayati halen anksiyete ve stres ile doldurulur. Görünüste, basari elde etmek için hiç bitmeyen bir mücadele vardir. Sonuç olarak, çogu zaman, saglik, görünüm ve digerlerine karsi cehalet sahip olma egilimindedir. Bazen insanlar çevre, diger yandan, ayni zamanda daha fazla bozulan günlük oluyor sirasinda vücut sagligini korumak dikkatsiz oldugu gerçegini inkar edilemez. Bu kisiler arasinda çesitli cilt hastaliklari katkida ana faktörlerdir.

Burada birçok kisi bugün deneyim cilt bozukluklari bazilari sunlardir:

Egzama de kanama ile hatta cilt çatlama, cilt tahrisi ve cilt kurulugu kasinti belirtileri olan genel bir deri hastaligidir. Bu Atopik egzama, Alerjik Kontakt Dermatit, Tahris edici Kontakt Dermatit ve Infantil Sebarrhoeic egzama gibi egzama dört tipi vardir.

Çok fazla çizilme ve deri enfeksiyonu bir atopik egzama neden olabilir. Egzama Bu tür büyük olasilikla kalitsal.

Aslinda, tek bir kalitsal, çevre ve kisisel hijyen gibi farkli nedenlerle egzama etkilenebilir.

Cilt tahrisi için Alerjik Kontakt Dermatit sonuçlari. Bu kolonya, taki, ve diger vücut süs gibi seyler bu cilt hastaliklarina yol açabilir.

Tahris edici Kontakt Dermatit kurutma ve özellikle cildin tahris eller. Bir kisi bu kimyasallar kalitesiz deterjan ve digerleri mevcut gibi, cilde oldukça zararli kimyasallarla temas ederse olusur.

Belirtilen cilt hastaliklari her tür için önerilen ve amaçlanan tedavileri asagida gösterilmistir.

Infantil Sebarrhoeic Egzama gençlerin kafa derisi etkileyen bir deri hastaligidir. Hastalik kremler ve cilt ilaçlar gibi yaglarin sadece kullanimi ile iyilesme dönemi birkaç ay sürer.

Tahris edici kontakt dermatit bu cilt kurulugu için birincil tedavi oldugu için nemlendiriciler çekme ile tedavi gerekir.

Bu alerjik Kontakt Dermatit tedavi olabilir ve Atopik Egzama tedavi olarak yumusaticilar ve steroid gerektiren neden faktörlerden uzak tutmak.

Vitiligo kisinin vücudunda beyaz noktalar olusumunu yol açan deri pigmentasyonu gösteren diger bir cilt bozuklugudur. ABD nüfusunun en ugratan bu hastalik cilt bozukluklari katiyen. Ancak, nedeni hala bilinmemektedir. Bazi çalismalar kalitim ve bagisiklik sistemi zayiflamasi bu bazi hastalik arkasindaki en önemli nedenlerinden oldugunu göstermektedir. Hidrojen peroksit ortamda mevcut ve bu temel vitamin ve mineral eksikligi oldukça yüksek miktarda görünüse göre bunun temel nedenleridir.

Neyse ki bazi insanlar için, bu hastaligin bas agrisi, agri, ve digerleri gibi herhangi bir komplikasyon bulunmamaktadir. Ancak, farkli vücut parçalari ve sistemleri hizla yayilir. Cilt hastaligi bulasici degildir ragmen, giderek daha az ve sonunda kötülesir baslar. Asilama, sözde katalaz krem ??ve pigment nakli gibi Vitiligo tedavisi için çesitli yollari vardir.

Sedef hastaligi ABD’de kesinlikle yaygin çok yaygin bir deri hastaligidir. Bunlarin üzerine beyaz pullarla incelendi: deri yüzeyi, hem de eklem zayiflamasi ve deri kendisi üzerinde büyür. Bu bu hastaligin olagan belirtileri vardir.

Sedef birincil nedeni kalitim ya da genetik. Çünkü kusurlu ve bozulan bagisiklik sisteminin, deri hücrelerinin normalden daha az ömrü ile büyür. Cilt hücrelerini böylece cilt üzerinde düsmeden lezyonlar olusturur. Görünüste tedavi edilemez olsa bu durumda, tropikal tedaviler çok tercih edilir.

Akilda tutulmasi gereken önemli sey uygun hijyen, iyi beslenme aliskanliklari ve böylece saglikli bir cilt için çikan tutmaktir. Derinin Hastalik sadece bir krem ??degil, kötülestirebilir.