aslinda siyah daha göz kalemi renkleri vardir

Hangi eyeliner renklerde satin (veya göz makyaji hakkinda benim yazi okumak) istedi olsaydi üç ay önce, ben bir siyah belki bir kahverengi satin almak ve onunla yapilabilir size söylerdim. Hepsi dogal görünmüyor tüm büyük renkleri hakkinda benim son kesfi ile olsa da degisti.

koyu mor
Sadece dogru Uygulamali, gerçekten gözlerini sizden biri gibi yapmadan öne yapabilirsiniz bu tuhaf tip “Ben eslesmeyen bir milyon renk giyiyorum”. Incelik, her zaman oldugu gibi, burada anahtaridir.

Gün boyunca kurnazca tasinirken ek olarak, bu bogucu göz etrafinda bir bütün için yapim, daha derin renkli ruj seçenekleri ile harika çalisiyor. Iyi uygulamali vurgulayarak ve sekillendirme ile birlestirin ve sasirtici bakacagiz.

çamurcun
Bir gece göz daha, çamurcun daha renkli dudak ve göz fari renkleri tamamlayici renk güzel bir siçrama ekleyebilirsiniz. Bir gece-zaman bakalim bu yana, burada renk seçenekleri ile biraz daha maceraci olmak gelemez.

beyaz
Yorgun? Kadar geç gece (Eger, diyelim ki, çamurcun eyeliner giydi büyük tarihten itibaren) önce? Beyaz gözlerinizi aydinlatir ve daha uyanik hale getirdi. Aslinda gizleme için mükemmel oldugunu, kimse etrafinda olup olmadigini, sadece plop basini muhtemelen asagi ediyorum ve yerinde disari çikmak.

Yani, evet, ben biraz oyulmus varsayalim. Aslinda tuhaf bakmadan renkler biraz eglenceli olabilir. Belki sadece eski aliyorum. Bu, ya da sadece renk körü gidiyorum.