tazminat anti-aging hukuk bunu uygulamak gerekir

Içinde yasadigimiz sözde uygar dünyanin zor genç özelliklerini korumak ve saglikli kalmak için yapar. Fast Food, kirlilik, düsük ve olmayan beslenme islenmis yenilebilir saglik sorunlari ve erken yaslanma belirtileri katkida gida, stres, ilaçlar, yeterli bilgi eksikligi ve kendi ihmal olarak yenir.

Çevresinde elde etmek için, iki seyden birini yapabilirsiniz: sadece ne ya da telafi edici önlemler ile saldiriya olsun.

Yapilacak en bariz sey saldiriya olmaktir. Ama nasil yapabilirim?

En dehidratasyon hakkinda konusalim. Bu tür kola ya da sözde enerji içecekleri gibi kahve veya kafein içecekler içiyor musunuz? Eger öyleyse, o zaman daha fazla su içerek telafi gerekir. Kafein nem edilir. Için kahve kafeinli soda veya fincan her can – su en az esit miktarda sirada bulunuyor. Eger telafi yoksa, dehidratasyon gri, pul pul kuru cilt olarak gösterir.

Alkol kullaniyor musunuz? Bu nem var. Bu yüzünüzü gece önce birkaç içki sonra sabah Tanri’nin gazabi gibi görünüyor bir nedeni var. Veya daha fazla – sarap veya bira sise her cam için, su esit miktarda tüketmek gerekir. Sabit seyler daha da zarar vermektedir. Evet, lazimlik için çalisiyor olacak, ancak dehidratasyon için telafi olacak ve alkol zehirlenmesi bir çok ortadan kaldirmistir çünkü sabah daha iyi hissedeceksiniz.

Alkol de B vitaminleri tüketir. Bir kadeh sarap gibi bazi millet bir B Kompleks kapsül ve bir bardak su ile izleyin.

Genel olarak, kafein ve alkol en korkunç suçlular vardir. En millet günlük olarak kahve ya da alkol asiri miktarda içmeyin.

Günlük kafein ve zaman zaman alkol daha zararli bir sey var. Reçeteli ilaçlar: Bu insanlarin çogu zaman uzun bir süre boyunca her gün bir çok kullanirim bu.

Ilaç kaynakli besin kaybi herkes fark daha fazla saglik sorunlari sorumludur. Uyarilar kimse okur literatürde görünebilir ragmen ilaç firmalari, reklam besin kaybi söz yok. Ve sans geleneksel olarak egitim almis doktorlar ve eczacilar haberdar olmak için beslenme konusunda yeterince egitimli degildir vardir.

Örnegin, doktorunuza veya eczaciniza hiç östrojen replasman magnezyum tüketir sizi uyardi? Magnezyum tükenmesi kas güçsüzlügü, depresyon, bas dönmesi, hipertansiyon ve kalp sorunlari neden olur. Size (aslinda size östrojen yerine seçerseniz) östrojen alarak durdurmak gerektigi anlamina gelmez ama size yeterince magnezyum aliyorsaniz emin olmak gerekiyor. Bütünlestirici tip uygulamalari bir doktor telafi besin reçete için yeterli bilir.

Bu TENSĞNOR ve Lopressor gibi tansiyon ilaçlari hücre zarinin stabilize ve islevine hücreleri enerji vermek için son derece hayati olan CoQ10 tüketmek. Düsük kolesterol de CoQ10 tüketmek oldugunu statin ilaçlar.

Diüretikler (“su haplari”), magnezyum, potasyum ve çinko tükenmesi neden olabilir. Prostat sorunlari olan erkekler zaten çinko eksikligi sahip olma egilimi ve takviye degilse prostat büyütebilirsiniz.

Bu Tagamet ve vitamin B12 ve folik asit Pepcid nedeni tükenmesi gibi ilaçlar. Bu iki vitamin eksikligi yükselmeye homosistein düzeyleri neden olur. Yüksek homosistein kan damari duvarlarinin tahris olmasina neden olur. Kolesterol akisi atiyorlar, bu tahris duvarlara tutunur ve sonra damar tikali. Biz kolesterol olmadan yasayamaz. Bu hücre zari bütünlügü ve diger seylerin yani sira hormon üretimi için hayati önem tasimaktadir. Yüksek homosistein bir sonucu olarak damar tikanma oldugunda Ama kolesterol ile yasayamaz.

Doktorunuzdan B12 ve folik asit reçete için beklemek zorunda degilsiniz. Bu sayaç üzerinde mevcut tablet–dil altinda metilkobalamin seklinde tercihen B12 satin alabilirsiniz. Folik asit tabletleri bir reçete olmadan da mevcuttur.

Eger reçeteli ilaçlar besin tüketmek hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsaniz, Ross Pelton, James B. Lavalle ve Ernest B. Hawkins tarafindan Ilaca Bagli Besin tükenmesi El Kitabi okuyun.

Diyet patavatsizlik, ihmal, ya da sadece bilmeden nedeniyle genç özellikleri erken yaslanma ve kaybi olmaz. Siz kendinize yardimci olmak için çok sey yapabilir. Eger telafi ya da size ihtiyaciniz yok ne önlemek, ya da ihtiyaç ne ile yardimci olabilir bir doktor bulmak için ögrendiginizde, daha uzun daha saglikli ve daha genç kalacak.

Tazminat Anti-aging Kanunu göz ardi edilemeyecek kadar önemlidir. , Egitin telafi ve kendine dikkat et! Bunu yapmazsaniz, kim olacak?