porselen kaplamalar – bu sizin için dogru emin

Porselen kaplamalar baska bir cerrahi olmayan dental islemler daha birçok avantaji bulunmaktadir. Kaplama ile kapliydi Bir dis dogal bir dis gibi görünüyor. Dis minesi bir disin dis yüzeyi saran ve saydam oldugu bulunmustur. Kaplama Bu tür camsi görünür ve geçmesi için isik verir. Tedavinin sonucu dis derinligi hissetmenizi saglar ve orijinal dis kadar benzer görünür. Bu dis restorasyonu için en iyi seçeneklerden biri yapar porselen kaplama ortak özelligidir.

Bu dis kusurlari götürüp için akilli bir model olarak bulunmustur. Bu parçalayici ve düzensiz dis yüzeyine tedavi etmek için kullanilir. Ve ayni zamanda çip dis hem de gizlemek rengi olan mühürler için tedavi uygulanir. Yoksa benekli emaye veya dis fluorosis ile hasta olmustur olanlar ve dislerin renk boyanmis travmaya olanlar. Bu porselen kaplamalar avantajlarindan sadece birkaçi.

En dis beyazlatma gibi diger dis tedavisi için porselen kaplamalar hakkinda maliyet etkinligi konusalim. Beyazlatici hafif ve kararmaz disler için kullanilir. Bu tedavi sadece birkaç ay için ve hafif renk solmasi sadece için iyidir. Çözüm disleri beyazlatmak için herhangi bir önemi yapamazsiniz çünkü sonsuz gibi görünen bu sararma için, bu iyi bir seçim degildir. Bu durum nedeniyle biteviye tedavilerin cepleri disinda dis hekimi ve daha fazla para ile sik sik ziyaret gerektirir. Bir olurdu ne kadar donuk ve sikici hayal edebiliyorum. Diger tedavilerin basarisizligi porselen kaplama basarisidir. Biraz daha pahali olabilir, ancak bu monoton aktivite porselen kaplamalar ile kaçinilacaktir. Burada pahali, ama bir kez bir ömür boyu maliyet yakalamak, bu. Ayni zamanda, birinci sinif bir sanatsal bir tedavidir.

Kaplama ortodontik tedavi için bir yedek olabilir. Daha fazla genellikle disler arasindaki asiri bosluklari köprü ve düzgün orantisiz disler hizalamak için kullanilmaktadir. Sonuç parantez sahip daha erken görülebilir oldugu için parantez göre maliyetli olduguna inaniliyor. Bu en nedeniyle uzun ömürlü genç ve yetiskin insanlar tarafindan tercih edilir.

Kompozit ve porselen kaplamalar arasinda, ikincisi çok çünkü saglayacak hizmet layik maliyetidir. Isin porselen kalitesi açisindan daha az bilesik maliyet, kompozit daha önde bir yol olmasina ragmen. Porselen kaplama yirmi yil kadar ulasabilir veya yaklasik on yirmi yil arasinda degismektedir olurken kompozit kaplamalar, bir iki yil en sürebilir. Ek bir gerçegi kompozit reçine daha güçlü oldugu için bu porselen, kirma çigneme, ve uzun bir süre için yürürlükte vurma dayanabilir oldugunu.