lazer epilasyon ile damat rutin düzene

Birçok kadin sadece bu epilasyon gibi bazi bakim aliskanliklari, ayiracak vaktim yok. Kaldirma yöntemi bagli olarak tek basina Bu basit bir görev, 2 saat 15 dakika arasinda sürebilir. Birçok onlari zamandan tasarruf ve güven destekleyecek kalici epilasyon çözüm ariyorlar. Kalici bir çözüm ile, bir kadin utanç verici veya istenmeyen saç nedeniyle baska bir nisan kaçirmayin olacaktir.

Yüz ve bikini alanlari da dahil olmak üzere vücut saç, genellikle kadinlar için utanç verici konulardir. Arastirmalar kadinlarin sik sik epilasyon ile ilgili zaman kisitlamalari plaj veya havuz geziler atlar göstermistir. Önce nisan için istenmeyen saç kaldirmak için yeterli zaman yoksa Ayrica, onlar, samimi karsilasmalar azalacak.

Lazer epilasyon epilasyon kalici çözüm saglar. Tipik olarak, kadinlar, tüy dökücü kremler koparma, tiras, agda döndü, ve diger geçici çözümleri epilasyon ihtiyaçlarini karsilamak için. Yakin zamana kadar, elektroliz en iyi kalici kaldirma yaklastirilmis tek seçenek oldu. Ancak, her seferinde bir saç kökü odaklanan bir sancili bir süreçtir. Etkili oldu önce süreci çesitli ziyaretler gereklidir.

Lazer epilasyon bu cildin gözenekleri zarar vermez çünkü tercih ve selefinden daha az agrili oldugunu. Lazer deri yoluyla bir isik demeti yayar. Isi enerjisi içine isik demeti transferleri kez folikül ulasir. Bu islem saç üretme aciz saç kökü vermektedir. Daha sonra, bir sogutma cihazi, bunun cildi korumak için kullanilir.

Çesitli tedaviler gerekebilir ragmen, tedavi sayisini selefinden daha genellikle azdir. Her hasta saç büyüme durdurmasi için en iyi strateji belirlemek için önce prosedüre danisma almalidir. En iyi sonuçlari elde etmek için, hekim saç aktif olarak büyüyor kadar hasta beklemenizi önerir.

Önce bir oturuma katilan için, hasta islemden önce üç ila alti hafta boyunca, bir kenara tiras, herhangi bir epilasyon islemleri mesgul olmamalidir. Ayrica, hasta da islem öncesinde sprey Tans ve bronzlasma kabinleri, dört ila alti hafta da dahil olmak üzere, bronzlasma her türlü mesgul olmamalidir. Hasta, herpes simpleks virüsü, herhangi bir biçimde ise, hastaliktan koruyucu antiviral tedavi prosedürün bir sonucu olarak ya da siddetlenmesi salgin önlemek için tarif edilecektir.

Islem ile ilgili riskler düsüktür. Kizariklik ve sislik prosedürü ile ilgili en sik görülen yan etkiler vardir. Bazi deneyimli hiperpigmentasyon, kabarma ve diger istenmeyen yan etkileri var ise, etkileri genellikle kalici degildir.

Prosedür kozmetik ve genellikle sigorta sirketleri kapsaminda degildir. Ancak, islem maliyeti oldukça ekonomik olabilir. Bazi lazer saç bakimi $ az 59 dolar baslar ve bölgenin büyüklügüne ve tedavi eden hekimin bagli olarak degisebilir.