lazer dis avantajlari ve dezavantajlari beyazlatma

Lazer dis beyazlatma sekiz kadar gülümseme beyaz, parlak parlaklik artirmak ve az biri olarak saat bile on tonlari için kullanilabilecek bir süreçtir. Tedavi jel ve gurur duyacagi bir beyaz ve parlak bir gülümseme yaratmak için UV isik kullanimi beyazlatma veya agartma birlestirir. Beyazlatma islemi kolayca ve etkili bir beyaz gülümseme saglar.

Lazer dis beyazlatma oksijen dis ulasmak için izin jel bilesenleri etkinlestirmek için kullanilan dis ve isik uygulanir beyazlatici jel kombinasyonunu kullanir. Bu ülke genelinde dis ofislerinde sunulan etkili bir beyazlatma araçtir.

Burada beyazlatma lazer dis avantajlarindan bazilari sunlardir:

• Etkili degil, kolay gibi kisa bir sürede saatte on tonlari için disleri kadar beyazlatmak. Zaman böyle kisa bir sürede bu kadar tamamen disleri beyazlatmak sistemleri beyazlatma birkaç dis vardir.

• lazer beyazlatma sunar, bu yüzden her toplum içinde erisilebilir birçok klinik vardir.

• Genellikle beyazlatma tedaviler tam edildikten sonra disler üzerinde önleyici bakim korunmasi durumunda bir yila kadar sürebilir etkilerini görebilirsiniz.

• süreç beyazlatma lazer dis için herhangi bir yan etkisi görmüyorum birçok hasta vardir. Hastalarin çogu beyaz disler ve herhangi tedavinin herhangi bir yan etkisi olmadan parlak bir gülümseme ile prosedürü birakin.

• Bu zarar vermeden disleri beyazlatmak güvenli bir islemdir.

• Çoklu tedavi disler üzerinde bulunan inatçi lekeler için kullanilabilir. Bu sekilde, hatta düzenli sigara içen ve kahve içenlere beyaz disler etkilerini görebilirsiniz.
Burada beyazlatma lazer dis sakincalari bazilari sunlardir:

• dahil lazer beyazlatma tedavileri yan etkileri yasamis hastalarin küçük bir yüzdesi vardir; hassas dis ve dis etleri, bazi gidalar içme ve yeme söz konusu ve ayni zamanda dis eti hassasiyeti neden olabilir sicak ve soguk hassasiyeti. Bu yan etkiler nadir olsa da, bu süreç beyazlatma dis girmeden önce dikkate almak bir seydir.

• Bu islemlerin maliyeti birkaç yüz ile oturum basina bin dolar gibi yüksek arasinda olabilir. Bu in-ofis süreçleri en etkili ve bu nedenle beyazlatma islemi bir dis için en yüksek fiyat etiketleri biri ile birlikte gelir.