hiç kimse daha önce de söyledim o kadin ipuçlari için en iyi cilt bakimi

Kadin veya erkek için en iyi cilt bakim serbest radikal hasari önlemek ve çevre vücudumuzu, AOS dis katmanlari korumak için çabalarini içeren komple bir beslenme destek programidir. Hatta kirliligi, günes, rüzgar ve oksijen etkileri zarar ve sadece yasla birlikte kötülesir.

Biz teknoloji sadece mevcut degildir bir zaman yasamak kadar sansli, ama hizla ilerleyen. Kozmetik yol kenarina biraktigi hiçbir sekilde vardir. Yani, çok ilerleme kadin ve erkek için cilt bakimi, hem alaninda yapilmistir.

Biz kadin ve erkegin farkli oldugunu biliyorum. Birçok açidan bu fark tesekkür ederiz. Ancak, yakin zamana kadar, kozmetik sirketleri takdir paylasmak görünmüyordu. Çünkü kadin ve erkek için cilt bakimi muhtemelen parfüm hariç, hemen hemen ayni idi.

Eger edemedim Bazi durumlarda, AOT bile erkekler için ürünleri uygun bulmak, ama bugün birçok seçenek vardir. Kadin tür için dogru cilt bakimi için çesitli bilimsel kesifler son zamanlarda getirilmistir. Izin, AOS bazilari bakmak.

Arastirmacilar ciltte CoQ10 vardi etkileri de saskin. Bu madde vücutta dogal olarak üretilen ve ana islevi hücre içinde enerji dönüsüm oldugunu. CoQ10 gençlestirici güç kalp öncelikle ondan enerji elde ve kadin veya erkek için cilt bakimi dahil, bu güçlü bir antioksidan görevi görür böyle oldugunu.

Zamaninda basildiginda gibi onlar da Japon deniz yosun bir bilesik hyaluronik asit, derinin önemli bir bileseni ariza neden olan enzimatik süreci bloke bulundu. Bu kadin veya erkek için cilt bakiminda kullanilabilir.

Ancak, izin, AOS farkliliklar bazilarina bir dakika arayin. Erkekler öncelikle yüzlerini tiras. Kadinlar bacak ve vücutlarinin diger kisimlari tiras. Bir kadin, vücudunun pürüzlü parçalari topuklu ve dirsek olabilir. Erkeklerde, yüzünü neredeyse o kaba olabilir. Yani, kadin için cilt bakiminda kullanilan bazi maddeler insan için aynidir olabilir neden görmek, ama digerleri farkli olmalidir.

D-Panthenol veya vitamin B5 onarim cilt dokusu yardimci olur ve dogal bir nemlendirici görevi görür. Bu, günes yanigina karsi korur mevcut günes yanigi agri giderir ve dogal bronzlasma sürecini gelistirir. Erkekler yüzlerini için gerekir. Ama, öncelikle kadin için vücut cilt bakimi için ayrilmistir. Kadinlar yüzler için ihtiyaçlari farkli var.

Yüz ve boyun rengi genellikle vücutlarinin geri kalanindan daha biraz daha koyu. Onlar pigmentasyon koyu ve derin oldugu noktalar var egilimindedir. Bu çiller veya yaslilik lekeleri olabilir. Bu uyku eksikligi nedeniyle göz çevresi Darer yamalar olabilir, bu nedenle arzu tonunu ve dokusunu disari bile etmektir.

Yani, cilt kadin için bakim, ancak adam arasinda kremler beyazlatma bakin neden AOS. Kadin hafif ve parlak yüz cilt ile daha genç bir görünüm. Son arastirma extrapone nutgrass, bir Avrupa bitki, bulunan bir bilesik hiçbir rahatsiz edici ya da zararli etkileri olan, birkaç hafta bile pigmentasyon disari karanlik sigara hafifletmek ve olacagini göstermistir.

O Özetle, kadin veya erkek için en iyi cilt bakim güvenli ve dogaldir. Bu, cilt için saglikli AOS.